Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
18 Postów
Admin D'Ark
(Pablo De Dark)
Moderator
Jestem za!
mniejsze forum, bardziej tematyczne,
kluby są ale nikt ich nie używa,
powinny może być blogi osobiste przy każdym profilu, to na pewno ożywiłoby stronę...
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Baileys napisał:
teraz to raczej wyglada na serwis randkowy ..

wat is er mis mee??
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Pacik nic mis, maar een of ander
Wydaje mi sie ze to nie dokonca bylo zamiezeniem wlascicieli portalu .
Jak popatrzysz na np . moja nowegia czy moja wyspa to jest calkiem inny portal jak tu mimo ze podobne a jednak jednego wlasciciela i jedno zamiezenie no chyba ze sie myle .
Takie randkowe sprawy tez sa ok ale lekki facelift i zmiana imago przydala by sie .
Zgłoś wpis
3 Posty
Zizu Pantana
(Pantanini)
Początkujacy
TROLL
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Jakies zmiany by sie sdaly to fakt ta strona sie nie zmienia od prawie 5 lat a szkoda i faktycznie troszke bardziej z tego tu zalatuje portalem randkowym
Zgłoś wpis
3 Posty
Zizu Pantana
(Pantanini)
Początkujacy
TROLL
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Osobiscie podzielam zdanie Patboya, nie widze nic zlego w randkowaniu, przeciez portal to rowniez ogloszenia oraz informacje czy ciekawostki dot. Holandii czy Belg.
Czym innym jest samo forum , to miejsce, ktore tworza ludzie i ich mysli, bez wzgledu czy szukaja partnera na cale zycie czy weekendowego sexu.
Tematow jest sporo, warto sie wiec wysilic i zabrac glos zamiast typowo po polsku narzekac.
Nie przeszkadza mi z jaka fotka bede prowadzic dyskusje , czy bedzie to prezacy sie fallus, czy obwisly czy tez fajny biust Baski ( tej od Gawlinskiego rowniez )
Nie bojcie sie wyrazac mysli a bedzie oke, zachowujac naturalnie zwyczajowe waarden en normen.

``Laczcie sie w pary, kochajcie sie ``, jak spiewal Kazik, (moja nieobecnosc usprawiedliwiona....,wakacje)
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No i git!

Randkowanie jest OK (nie żeby ciotka na randki się wybierała! ), ale fajnie byłoby poznać myśli. A do tego forum jest niemal niezbędne, czyż nie?
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
czyż tak, ponad to w obecnym kształcie wystarcza...
ale Bauleys miała rację, że inne polonijne serwisy są ciutke bardziejsze...
Zgłoś wpis


Bliżej nas