Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Może ktoś by mógł? - Holandia

Czytali temat:
panDoe Doe (543 niezalogowanych)
11 Postów
Daniel N
(danio3454)
Bywalec
Wiec nie wiem czy w dobrym dziale, ale sprawa taka...

Nie orientuje się ktoś, w jakich biurach w Opolu biorą do pracy ,,od zaraz,,? Niestety potrzebuje Pilnie pracy..

Niby w WorkForce z Krakowskiej w Opolu coś mi wczoraj oferowało, wyjazd miał byc już teraz w niedziele ! zadzwonili, wypytali się o język i na tym sie zakończyło, nawet już nie czekam na telefon ze moge jechac w Niedziele

Będę wdzieczny za każdą informacje

W Polsce brak perspektyw więc może NL pomoże mi sie troszke wybic
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
OK, Danio.
Tylko... jak u ciebie ze znajomością języków? I kwalifikacjami? Bo tu się nie określiłeś, a jest to bardzo ważne.

Poza tym temat na forum był już nie raz poruszany, podaję linki, resztę znajdziesz sam, poszperaj na forum w tym dziale.

www.mojaniderlandia.pl/forum/view/51/pra..._wystraczy..%3f.html

www.mojaniderlandia.pl/forum/view/51/pra..._%28holandia%29.html

www.mojaniderlandia.pl/forum/view/51/pra..._w_zatrudnieniu.html

Itd...

Poza tym - dlatego pytam o znajomość języków - są biura pracy (uitzendbureau's) na terenie Holandii, gdzie przez net można szukać samemu.

Życzę powodzenia.
Zgłoś wpis
11 Postów
Daniel N
(danio3454)
Bywalec
Angielski Komunikatywny, dogadam się, kwalifikacje, gorzej z szkołą, ponieważ Technikum informatyczne przerwane, a aktualnie robię zaoczne Liceum Prof, Administracje i Zarządzanie.
Z tą szkołą zauważyłem różnie bywa... Znajoma ma wykształcenie Gimbazjalne, jeden wyjazd do Biura i na drugi dzień umowe podpisała, więc nie wiem czym się ludzie w takich biurach kierują, na ładne oczy... Bez Kitu...

Ja osobiście na pierwszy wyjazd szukam czegos poprzez biuro w PL
Zgłoś wpis


Bliżej nas