Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Subkultury a konkretniej Zycie stadionowe - Holandia

175 Postów

()
Stary wyjadacz
6 zaczynam nowy temacik mysle ze bedzie ciekawa rozmowa odnosnie tego kto co sadzi o zyciu na trybunach, w PL i tu w NL moze wyniknie z tego jakas ciekawa dyskusja
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Nie należę, ale widze okiem kibica i musze przyznać, że chłopaki z Poznania pojechali z tym transparentem... Chociaż i tak softcore w porównaniu z tym co pare lat temu powyrabiali na (L)itwie...
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Owszem transparent godny uwagi nawet gdzies go sotatniop widzielem na fb to jest wlasnie piekne niekontrolowNE tlumy ktore nie boja sie mowic tego co uwazaja za sluszne.
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
kibole hoolsi to nie tylko grafitti pirotechnika piekne zdzieranie gardla na trybunie ale rowniez rozne akcje partiotyczno spoleczne ot artykulik z mojego Klubu ZKS GORAL ZYWIEC
beskidzywiecki.wordpress.com/2013/08/12/...przyborow-szkolnych/
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-a...812_1609943169_n.jpg
jeden z ciekawszych wzorow tattoo u nas
Zgłoś wpis
37 Postów
To tylko Ona
(M^K)
Bywalec
Dobrze ,ze ja na trybunach nie bywam....to i nie wypowiem sie...
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
kasia ty jak zwykle
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
screenshooter.net/2759751/xodmrtk
ahh piekne wykonanie klubowej dziary
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Piękny pstryczek w nos...

Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Fighter 1956 - fajne akcje robi Twoj klub, to naprawde super, ze staracie, zeby dzieci poszly do szkoly ze wszystkimi podrecznikami i przyborami szkolnymi. moze tez moglibyscie sie zebrac i zrobic ministerstwu edukacji jesien sredniowiecza za ten syf , ktory funduje dzieciom i ich rodzicom co roku???
to tak tylko na marginesie, ja bron-boze nie nawoluje do agresji....ale jak sobie mysle, ze moje dzieci musialy by isc teraz do szkoly w Polsce to slabo mi sie robi na sama mysl....
Zgłoś wpis


Bliżej nas