Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dlaczego ludzie są,aż tak próżni.. - Holandia

57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
Dlaczego ludzie którzy sami nie są doskonali,idealni piękni,a wiecznie wytykaja innym wady,że inny to taki,śraki..brzydki,a sami nie są idealnymi pieknymi ,ale wiecznie innym wytykaja wady,niedoskonałości,naśmiewaja się z innych nie widząc swoich niedoskonałości ....? dlaczego ?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Dlatego, ze.....sa tylko ludzmi i nie sa doskonali
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
A czy ty widzisz i sie przyznajesz to swoich niedoskonalosci ??
wielu tego nie potrafi wiec sie dowartosciowuja tym ze w pewien sposob niszcza innych wytykajac im wszystko, czesto samemu robiac te same bledy
Zgłoś wpis
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
ŻYCIE KAŻDEGO Rozliczy,pokaże

DZIŚ PIĘKNY a jutro? za rok za dwa lata? W życiu nigdy niczego nie przewidzisz ..DZIS SMIEJESZ sie z człowieka wyśmiewasz ,móWisz że brzydki i,wytykasz mu wady tp.. a nie wiesz co Cie spotka jutro za rok ... możesz cieżko zachorowac,wypadek..a dziś wysmiewasz innych ludzi ,nabijasz sie.. A za rok za 3 lata możesz miec gorszy problem niz osoba z której szydzisz wysmiewasz sie,nabijasz..
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
Jest coś w Tym co piszesz ponieważ , jakaś część ludzi jest normalna i przyjazna natomiast inna jej część to ludzie zepsuci i zgorzkniali . Myślę ,że tacy ludzie mieli lub mają problemy ze swoją osobą . Niektóre przypadki budują się od urazów z dzieciństwa inne zaś z doświadczeń życiowych w dorosłym życiu. Jeszcze inni to po prostu genetyka i nie ma na nich żadnej definicji . Trzeba zauważyć iż technologia , pogoń za pieniędzmi i lepszym życiem ,niszczy nasze myślenie a ludzie przez to stają się właśnie chamscy , zgorzkniali itp.Nic na to nie poradzimy po prostu można by o Tym pisać i gdybać taka po prostu jest ludzka natura ... Telewizja , reklama kreuje nowe wartości a młodzi ludzie przez to mają inne myślenie i inne potrzeby niżeli człowiek miał kiedyś ... Kiedyś rower Wigry 3 na komunie teraz iPod ,Tablet itp. przy dobrych wiatrach . Ludzie się zmieniają bo kultura myślenia i życia się zmienia ...Faktem jest iż życie się upomni o Tych złych ludzi , każdego z osobna w odpowiednim miejscu i czasie rozliczy za wszelkie uczynki ... Pozdrawiam
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
jestem próżny, bo mam trudności z samoakceptacją i w procesie wyparcia tworzę wyidealizowany obraz siebie, który na co dzień przyjmuję jako realny, nadużywa mnie ego do realizacji swoich zamierzeń, złośliwy gen siedzący we mnie za wszelką cenę chce przetrwać, a nas jest tak wielu na świecie i nasze drogi tak mocno są splątane...
Wszyscy chcemy podobnie...
Jestem próżny, kiedy brak mi szczerości względem samego siebie, kiedy próbuję siebie oszukać...


nie wiem jak inni...
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
wytykajac im wszystko, czesto samemu robiac te same bledy

to jest hipokryzja, a coś o tym wiem...

temat jest o próżności, a to jest cecha, która nas zmusza do myślenia, że jesteśmy zajebiści.
nie, że ktoś nie jest...
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
@Baśka
ogólny sens rozumiem, ale nie mogę przebrnąć przez szczególny
zwłaszcza dwa mi rujnują spokój...

że Faktem jest iż życie się upomni o Tych złych ludzi , każdego z osobna w odpowiednim miejscu i czasie rozliczy za wszelkie uczynki
well...
Znam ja, widziałem na pęczki w życiu takich sytuacji, że *#@%^bany *$^@#!wysyn o sercu czarnym, parchatym spędzi szczęśliwe życie do końca wśród swoich przyjaciół, a dobry rolnik serca czystego, szczerego dokona żywota zadeptany przez tłumek turystów z trądem, kokluszem i rozjechanym łbem rykszą...
Nie ma takiej sprawiedliwości mitycznej w jaką chcesz wierzyć, to nie jest nauka, to jakaś religia...

a to, że Jeszcze inni to po prostu genetyka i nie ma na nich żadnej definicji , to już w ogóle ległem pod krzesłem i nie mogłem oddychać godzinę...

to czysto rolniczy populizm...
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Bywalec
D@rk" Faktem jest iż życie się upomni o Tych złych ludzi , każdego z osobna w odpowiednim miejscu i czasie rozliczy za wszelkie uczynki " Często tak ludzie mawiają że życie rozlicza za wszystko ...A co do tego "Jeszcze inni to po prostu genetyka i nie ma na nich żadnej definicji" to tak mi się wystukało na klawiaturce
Ehhh bo fakt każdy jest psychiczny na swój sposób ;PPP Pozdrowionka !!!
Zgłoś wpis
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
Los każdego ciała jest taki sam. Czy stary czy młody, gruby, chudy, brzydki czy ladny, sprawny czy niepełnosprawny zostawi swoją powłokę cielesną w ziemi.
Sztuką jest się do ciała nie przywiązywać i nie podporządkowywać mu całego swojego życia. .te przywiazywanie sie do idealow gubi nas ,sprawia tak naprawde ze jestesmy nieszczesliwy ..szukamy i szukamy ,az w koncu zostajemy sami nieszczesliwi..

W ZYCIU czlowiek NIGDY NIC NIE PRZEWIDZIco go spotka za dzien za rok..
Zgłoś wpis


Bliżej nas