Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
@Masszka -popieram "Jestem za, a nawet przeciw" ))
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
@Masszka -popieram "Jestem za, a nawet przeciw" ))
"Glebokie aforyzmy potrafia zatopic w sobie niejeden plytki umysl"
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Nou en of !
Zgłoś wpis
28 Postów

()
Bywalec
Cześć Wszystkim
Dziękuję, nie spodziewałem się że moje nieustannie ( głośne ) drzwi wywołają w Was tyle skojarzeń, domysłów, etc... A ja na myśli maiłem tylko przeciąg. Tym czasem pasowało by je zabić na głucho. Tylko desek brak. Tak czy inaczej mam nadzieję że wkrótce właściciel zrobi z tym porządek. Bo już nawet sąsiedzi pytają, o co z tymi k. drzwiami kaman I jak tu powstrzymać wiatr??
Zgłoś wpis
8 Postów
Admin Admin
(masters1956)
Moderator
Wiatr ma rozne oblicza i rozne rzeczy i zjawiska mozna nazwac wiatrem uzywajac nazwy w przenosni do okreslenia czegos
Zgłoś wpis
28 Postów

()
Moderator
Wszystko to kwestia interpretacji
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
noooo, w tym watku czekacie oczywiscie na moj komentarz hahahahahah, no to wam powiem....

nie wiem co to masszka i skad sie wziela, ale absolutnie sie z nia nie zgadzam, dubbel nigdy nie jest lepszy od oryginalu, wlasnie trzeba sie starac zeby nie dublowac i caly czas isc do przodu z oryginalem w rece. dubble i duplikaty sa do dupy, zwlaszcza jezeli sie trafi na straszna podrobke...

potem chwali sie wszystkim, ze jest extra, bo wstyd sie przyznac do nedzy...
to tak jak ktos cie zaprasza na pyszny obiad, a posilek okazuje sie jedzeniem chipsow czy tam jakichs wafelkow i ogladaniem skrotow wiadomosci z pilki noznej!!!!!!ale mowi sie wszystkim ze bylo wpaniale i jedzoko bylo wysmienite..czasem tak sie robi z wlasnej glupoty, czasem zeby wkurzyc strasznie kogos na kogo jestesmy wsciekli za cos tam...czasem chwalimy nedzny duplikat tak bardzo, ze robi sie z tego wielka kupa.....

Viooltje, my wiemy z czym sie ten watek kojarzy, nie musisz tak dokladnie nam podpowiadac. Po prostu niektorzy nie moga jeszcze normalnie zareagowac bo temat zbyt bolesny i zbyt wiele wspomnien jeszcze swiezych zostalo.

a wracajac do wiatru, to u mnie tez ciagle przeciagi , taki wiatr sie kiedys zerwal, ze trzasnal drzwiami, oknami, mi w gebe nawet kilka razy trzasnal, wichura byla olbrzymia i teraz sama juz nie wiem czy to byl tylko wiatr, chce wierzyc ze nie, ale **uj wie..... nawet juz stracilam rachube i sama nie wiem czy juz przestalo wiac czy nie....
Zgłoś wpis


Bliżej nas