Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Proroctwa - Holandia

167 Postów

()
Stary wyjadacz
Ale ten portal jest meczacy , napisalam tak madrze i zniknelo

no to jeszcze raz. niedlugo zacznie sie 3 wojna swiatowa, dla mnie to juz najwyzszy czas zeby jednak spiep**ac na wyspy dziewicze na pacyfik, ale dla ambitnych jest okazja, zeby stac sie slawnym, oto kawalek jednego z artykulow:"

" Potem pojawi się Jezus - syn Maryi i poprowadzi ich do modlitwy. Kiedy wrogowie Allacha go ujrzą, rozpierzchną się jak sól znikająca w wodzie…".

Dadżal będzie rozgłaszał swe fałszywe nauki po całym świecie. Do walki z nim ma stanąć Isa, czyli Jezus, który ponownie zstąpi na Ziemię. Według tradycji islamskiej to właśnie stolica Syrii będzie miejscem, gdzie się pojawi. Co ciekawe, Mahomet wyznaczył nawet dokładny obszar, gdzie - pośrodku konfliktu - ma do tego dojść: "Będzie to niedaleko białego minaretu we wschodniej części Damaszku. Przybędzie on ubrany w szaty barwione szafranem" - wspomina jeden z kilku tysięcy hadisów."

szaty barwione szafranem to musi byc na pomaranczowo jakos??? to teraz tylko pozostaje wziac swoje koszulki z dnia krolowej i biegiem do damaszku......kto pierwszy pod minaretem ten jezus
Zgłoś wpis
28 Postów

()
Bywalec
Jak sięgam pamięcią, to już będzie chyba trzeci koniec świata i druga woja atomowa. Tak czy inaczej, ciągle łażę po tej ziemi i mam się całkiem dobrze Więc może miech raz dobrze pier.. nie . Albo dajmy już sobie z tym spokój.
"manipulacja ludzkimi uczucami, to strach przed bombą atomową"
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Wojna koniec swiata idt. slyszy sie to ciagle az czlowiek przestaje na to zwracac uwage
Zgłoś wpis
37 Postów
To tylko Ona
(M^K)
Bywalec
Mam pomysł...Koniec Świata - powinno być ''ruchomym'' świętem..
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
i z tej okazji platny dzien wolnego
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
na koniec swiata to pewnie jeszcze nie ma co liczyc, ale ja bym chciala zobaczyc ja Mesjasz "schodzi"na ziemie....
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
A ogolnie nie komentuje czasami pomyslow i wypowiedzi niektorych osob bo szkoda sie produkowac
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
No faktycznie masz racje, moich juz na pewno nie bedziesz musial
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
I co zaczal sie jakis bieg "pomaranczowych" do damaszku??? bedzie jakiej "zejscie" , jakis porzadny zjazd????
Zgłoś wpis


Bliżej nas