Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

tak na koniec - Holandia

167 Postów

()
Stary wyjadacz
pomyslalam sobie, ze jednak nie wypada sie nie pozegnac.
ale to jest trudne, juz myslalam, ze najtrudniejsze pozegnanie mialam juz za soba jakis rok temu, ale szybko sie okazalo, ze wcale nie. na szczescie tym razem to juz bedzie ostatnie.
bedzie mi brakowac tego forum, nie poznalam was co prawda osobiscie, ale lubilam tutaj wpadac i czytac wasze komentarze, w koncu cos innego...czasem byly pouczajace, czasem bardzo zlosliwe i wredne, a czasami, zwlaszcza w watku "sobota i troche muzyki" .........hmmmmm tu mi akurat zabraklo slow..........................................................................................................................................
( sorry musialam isc po recznik )

chyba tez wypada przeprosic za brak wiary, wrodzona zlosliwosc, glupote, naiwnosc, za celowe wkurzanie osob, ktorych wkurzac wcale nie chcialam - samo tak wyszlo....no sorry....
za poczucie humoru, ktore jednak jest malo zrozumiale, za dystans do wszystkiego....co zlego to nie ja...

jak moge wam dac mala rade na koniec to starajcie sie jednak nie wyciagac zbednych wnioskow, nie szufladkowac, nie traktowac wszystkich tak samo, tylko dlatego ze tak wam podpowiada wasze zyciowe doswiadczenie. czasami tez warto zaufac, tak w ciemno...to tak na przyszlosc....

no to chyba tyle....
p.s. MIMO WSZYSTKO wiosna w tym roku byla wyjatkowa, takiej wiosny nie da sie zapomniec w rok czy dwa, pewnie juz nigdy sie jej nie zapomni - dzieki Irek
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Powaznie uciekasz ? Ale dlaczego ? Mis ik wat?
Czy internet niezaplacony i cie odcinaja ;p
A tak wogole to zawsze wiedzialem ze specjalnie Ludzi wkurzalas haha , prettiggestoord toch?!
Pozdrowionka, Het gaat je goed glupia!
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
GlupiaPenelopaBezSensu napisał:
chyba tez wypada przeprosic za brak wiary, wrodzona zlosliwosc, glupote, naiwnosc, za celowe wkurzanie osob, ktorych wkurzac wcale nie chcialam - samo tak wyszlo....no sorry....
za poczucie humoru, ktore jednak jest malo zrozumiale, za dystans do wszystkiego....co zlego to nie ja...

jak moge wam dac mala rade na koniec to starajcie sie jednak nie wyciagac zbednych wnioskow, nie szufladkowac, nie traktowac wszystkich tak samo, tylko dlatego ze tak wam podpowiada wasze zyciowe doswiadczenie. czasami tez warto zaufac, tak w ciemno...to tak na przyszlosc....

no to chyba tyle....
p.s. MIMO WSZYSTKO wiosna w tym roku byla wyjatkowa, takiej wiosny nie da sie zapomniec w rok czy dwa, pewnie juz nigdy sie jej nie zapomni - dzieki Irek


No juz, wez gleboki oddech i nie dramatyzuj Izka, wracaj szybciutko,
z checia poczytamy o Twoich przemysleniach , proroctwach i zejsciach Mesjasza.
Tylko bez fochow mi tutaj

P.s. Dla pozostalych czytajacych.......nie nazywam sie Irek
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
chciałam coś napisać ale... poleciałam po ręcznik
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Chyba pochodze jednak z innej generacji, gdyz wciaz nie moge pojac, ze swiat wirtualny dla niektorych jest prawdziwym zyciem zwiazanym z odczuwaniem na serio emocji wynikajacych z komentarzy pojawiajacych sie na ekranie komputera.
Naleze do tych niedowiarkow co to jak nie pomacaja i nie zobacza nigdy nie uwierza a wiadomo nie od dzis, ze realny swiat w zdecydowanej wiekszosc przypadkow weryfikuje fikcyjne wyobrazenia.

Chcialbym napisac wiecej ale......musze leciec po recznik , gdyz goracy , czarny napoj o magicznym aromacie zalal mi caly wirtualny swiat.

Czyzby to klatwa Penelopy?????
Zgłoś wpis


Bliżej nas