Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Odzież - Holandia

Czytali temat:
Piotr Bednarz J. N. klaudiam Ja Jak Sloneczko08. Ewelina F Natalia Mod frod Niedźwiadek721 (1089 niezalogowanych)
1 Post
Sloneczko08.
(Sloneczko08.)
Początkujacy
Witam
Chciałabym bym usłyszeć opinie na temat pomysłu sprzedaży fajnych polskich ubranek dla dzieci od niemowlaka do większych dzieci? Co myślicie o tym pomyśle? Sama będąc mamą dziewczynki mam problem ze znalezieniem tutaj fajnych i tanich ciuchów dobrej jakości. Daj cię znam co sądzicie?
Zgłoś wpis
1 Post
frod
(frod)
Początkujacy
Super pomysł. Faktycznie nie ma ich szczególnie dużo. Ja osobiście biorę z Polski, zamawiam online o tutaj: zabawkaiwyprawka.pl/ubranka , ale brakuje mi takiego miejsca w Holandii, gdzie faktycznie można pójść, taki sklepik byłby dedykowany tylko dzieciom i byłby duży asortyment. Małe działy w sieciówkach mi nie wystarczają. Chciałabym móc odwiedzić taki sklep, porozmawiać z doradcą i nie martwić się o jakość, bo umówmy się... z tym często jest problem. Obsługa w j. polskim stanowiłaby fajny dodatek. Jestem na TAK
Zgłoś wpis


Bliżej nas