Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holenderskie ubezpieczenie,a leczenie w Polsce - Holandia

Czytali temat:
1 Post
Meegi
(Meegi)
Początkujacy
Witam. Narzeczony pracuje w Holandii i ma holenderskie ubezpieczenie. Chciałabym wiedzieć czy jest jaką możliwość aby to ubezpieczenie obejmowało także leczenie w Polsce? Narzeczony chciałby w Polsce zapisać się do jakiegoś lekarza i korzystać z opieki medycznej, chodzi także o leczenie ewentualnie szpitalne, specjalistów, badania zwykłe a także specjalistyczne np tomografia,rezonans, prześwietlenie. Czytałam gdzieś że można złożyć druki S1 i chyba E106 do nfz,ale czy to prawda i wówczas ubezpieczenie holenderskie będzie pokrywało wszystkie badania w Polsce? Czy jest w ogóle szansa aby ono działało w Polsce czy należy wykupić jakieś prywatne ubezpieczenie?
Zgłoś wpis
5 Postów
adremeda
(adremeda)
Początkujacy
A mogłabyś napisać nieco więcej na temat problemu / choroby? Czego dokładnie temat dotyczy? W wielu przypadkach bardziej opłaca się wybrać gdzieś prywatnie… Ja sam w razie problemów ortopedycznych udaję się do Polski do placówki Orthosport, w której niejednokrotnie zyskałem sporo pomocy.
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Bliżej nas