Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polska telewizja internetowa - co polecacie? - Holandia

Czytali temat:
5 Postów
RoterdaMan
(RoterdaMan)
Początkujacy
Witam, mam pytanie ogolne - bo od jakiegos czasu mysle nad zmiana telewizji internetowej z weeb na jakas inną, gdyz weeb ma zbyt slaba jakosc plus nie ma moich ulubionych kanalow sportowych.
Dostalem w ramach promocji 2 tygodnie gratis na hejo.tv i w sumie wszystko mi pasuje i mysle nad wykupem dluzszym na tym serwisie - czy ktos z Was korzysta rowniez z tego serwisu dluzszy czas i moze cos doradzic? Czy caly czas jest taki stabilny?
Zgłoś wpis
5 Postów
RoterdaMan
(RoterdaMan)
Początkujacy
Dobra, nikt nie pomogl, to musialem oczywiscie sam stestowac nie bede taki i sie podziele opinia, bo chyba warto. Tydzien lece z hejo.tv i moge powiedziec ze bardzo stabilny serwis - mnei akurat najbardziej interesuja kanaly sportowe, ale Wasze drugie polowki moga zaciekawic filmy i seriale (janie przegladalem tego kontentu...)
Aha - mam smart TV i z pomoca aplikacji Kodi odbieram hejo jak kazda inna telewizje przez kabel czy satelite. Mo zdaniem warto stestowac. No i nie ma za co
Zgłoś wpis
5 Postów
RoterdaMan
(RoterdaMan)
Początkujacy
Nie, no oni sa zajebisci - dzis nadaja Fame MMA 5 jak cos ogladacie? Ja stawiam na Najmana
Zgłoś wpis
2 Posty
Paweł Janicki
(pawel356)
Początkujacy
Player lub ipla dają radę, czasem trzeba polskiego konta bankowego żeby się tam zarejestrować albo też VPN bezpiecznyvpn.pl/jak-ogladac-polska-tele...internet-za-granica/ ale generalnie najprostsza opcja
Zgłoś wpis
1 Post
mgajder
(mgajder)
Początkujacy
Oferuje dostep do TV z calego swiata przez internet+ VOD i PPV, nie potrzebny sygnal z anteny sateliarnej.
Wymog to dobry i stabilny internet.
Telewizje mozna ogladac na TV, tablecie, laptopie lub smartfonie.

W razie pytan zapraszam na PW.
Zgłoś wpis
1 Post
hoodini
(hoodini)
Początkujacy
Byłbym zainteresowany
Zgłoś wpis
1 Post
PaTrishia Kocur
(PaTrishiaKocur)
Początkujacy
jak chce wejsc w likn wyskakuje ze nie dostepne w moim kraju.
Zgłoś wpis


Bliżej nas