Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

:) - Holandia


()
Początkujacy
pozdrowienia dla mamy. to sie nazywa kreatywnosc. a ty sprzatasz dalej swoj pokoj???
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
HYHYHYHYHYHYHYH wstyd sie przyznac ale nie ale ten patent wykorzystam chyba wstosunku to mojego dziecka choc teraz to chyba tego nie lyknie bo teraz to chyba kanalow z bajkami sa dziesiatki a my mielismy jedynke i dwojke tylko i do tego bajki byly tylkoo ustalonuch porach ale co sobote w kinie byly u nas porannki bajkowe i przez dwie godziny lecialy cool bajki
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Ja nie przepadalem tylko za Kronikami Filmowymi ale co dziwne teraz lubie sie z nich posmiac na YouTube bo
ten PRL nie byl w sumie taki zly
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
TERAZ TO JES SMIESZNE ALE WTEDY CHYBA NIE BARDZO HYHYHYHYHY
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
a to pamietacie

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nu,ba ! Wszak to pierwsza polska profesjonalna reklama (w sensie klip reklamowy,czy jak to tam nazwac ) Prusakolep wlasnie !

hahahah ale oldschool ,jak sie dzis sentymentalnie na forum zrobilo.. taki maly powrot do przeszlosci
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
LEPIEJ GADAC O TAKICH RZECZACH NIZ BESENSU SIE WYZYWAC HYHYHYHYHYHY WIDZE W TYM PALEC BOZY
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Zebys nie wypowiedzial tego w zla godzine
A ja jak juz sie pochwalilem Carli ulepilem sobie zajebistego balwana w ogrodzie i teraz tylko czekam
az bedzie sie mozna poslizgac na kanalach
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
IDR napisał:
a to pamietacie




w stylu czyims.

no i te amerykanskie gwiazdki, to po 89 bylo wiec juz nie w PRLu, tak mi sie wydaje, za PRL byly reklamy Pewex´u i Baltony.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
NO COZ ROZNIE BYWA HYHYHYHYHYHY
Zgłoś wpis


Bliżej nas