Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Krzysiek Ukryte Marcin Kolaczkowski (9241 niezalogowanych)
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Sluchaj Czarny ja czytam to forum nie od dzis choc nie mialem ostatnio czasu na to aby sie "udzielac".
Zaczelo sie chyba od tego ze Marek pojechal po Kolku za to ze ten pierwszy pojechal bez powodu
po jego ojcu. O twoich sugestiach dorwania ow Marka w realu, ze o uwagach dotyczacych bezpieczenstwa
jego corki nawet nie wspomne. Troche cie ponioslo prawda? Nie podoba mi sie ze to ze teraz sie wybielasz
i udajesz ze nic sie nie stalo a ty oczywiscie jestes cacy. Twoja sprawa i nie ja bede z tym zyl, ale moze
w koncu dotrze do Ciebie i calej lozy szydercow ze forum jest po to by wymieniac opinie na dany temat
a nie przenosic zachowania "z ulicy". To nie ring stary.
Pozdro i nie wracajmy juz do tego. Szkoda tylko ze masz teraz wroga na cale zycie bo koles byl z Mazur tak
jak ja a tam sie nie odpuszcza takich rzeczy. Znam po prostu ziomali
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
IDR napisał:
Sluchaj Czarny ja czytam to forum nie od dzis choc nie mialem ostatnio czasu na to aby sie "udzielac".
Zaczelo sie chyba od tego ze Marek pojechal po Kolku za to ze ten pierwszy pojechal bez powodu
po jego ojcu. O twoich sugestiach dorwania ow Marka w realu, ze o uwagach dotyczacych bezpieczenstwa
jego corki nawet nie wspomne. Troche cie ponioslo prawda? Nie podoba mi sie ze to ze teraz sie wybielasz
i udajesz ze nic sie nie stalo a ty oczywiscie jestes cacy. Twoja sprawa i nie ja bede z tym zyl, ale moze
w koncu dotrze do Ciebie i calej lozy szydercow ze forum jest po to by wymieniac opinie na dany temat
a nie przenosic zachowania "z ulicy". To nie ring stary.
Pozdro i nie wracajmy juz do tego. Szkoda tylko ze masz teraz wroga na cale zycie bo koles byl z Mazur tak
jak ja a tam sie nie odpuszcza takich rzeczy. Znam po prostu ziomali


witam idr
mam pytanie
czy twoj profil powstal dzisiaj ?
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Przeciez odwiedzales moj profil to czemu pytasz?
Forum znam od moze 3-4 miesiecy ale teraz mam troche wolnego po Nowym Roku
to postanowilem sie zarejestrowac i troche popisac.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
IDR napisał:
Przeciez odwiedzales moj profil to czemu pytasz?

czesc marku (tak podejrzewam)
tak tylko pytam
twoje wpisy wypisz wymaluj marek
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Kolek z calym szacuneczkiem ale chyba mnie z kim pomyliles bo nawet na drugie tak nie mam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek !!
prosze cie nie obrazaj mnie znow !
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Sluchaj czlowieku. Jesli masz watpliwosci to skontaktuj sie z adminem.
Ja zarejestrowalem sie bo nie lubie jak mi po ziomalu jada bez sensu.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ojjjjj to sie porobilo...chyba trace do kogos szacuneczekDo rozkminkiBuziaczki O i bym zapomniał serdecznie pozdrawiam BLONDYNKE
Zgłoś wpis
19 Postów
Izunia Svensson
(Izunia a)
Bywalec
Ja już sie pogubiłam troszku.... tu.....kto ?? co?? jak?? z czym?? za ile?? po co?? na co??......jesssssu ide sobie pranie mózgu zrobić do łazienki
Zgłoś wpis


Bliżej nas