Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

oszustwo - Holandia

Czytali temat:
Jacek Placek (6145 niezalogowanych)

()
Początkujacy
podawanie sie za kogos innego jest zwyklym oszustwem i kropka.
czy to bedzie zdjecie czy co kolwiek
Zgłoś wpis
5 Postów

()
Początkujacy
Zgadzam sie calkiem!
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Popieram !!!
Ale wiecie co?
Ci ktorzy zakladaja konta i nie pokazuja zdjecia,albo lepiej,
podaja fikcyjne dane,
MAJA COS DO UKRYCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A czesto chca sprawdzic kto jest ,BO BEDZIE O CZYM POOPOWIADAC !!!
Specjalnie do KAROLKA KOSLAKA Z KRASNIKA :
JEEEEEEEEEEEEEESTEM !!!!!
Nie zapomnij zadzwonic !!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
czesto maja cos do ukrycia, lub zwyczajnie wstydza sie pokazac i niema z tym nic wspolnego uroda
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
czyli według was wstydzę się pokazać swojego zdjęcia i mam coś do ukrycia, ekstra. A pomyślał ktoś że może szanuje swoja prywatność?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jesli szanujesz swoja prywatnosc to po co tu wchodzisz??????
a moze wszyscy sie pokazemy jako nalesniki itp...??????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A dlaczego nie?
Ja nikomu nie mowie co ma robić.
Jeśli masz chęć obnażać się publicznie proszę bardzo, ale musisz wiedzieć, ze jeśli się zdecydujesz na pokazanie swoich zdjęć to ktoś taki jak ja i wielu innych ludzi ma wolny dostęp do twojej prywatności. Ja tego nie chce, ale lubię sobie pooglądać innych ludzi, mogę to robić bo wy mi na to pozwalacie, wiec nie wiem jaki masz problem do mnie w tym momencie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ktos kto oglada z ukrycia a w Twoim przypadku tak jest nazywa sie podgladaczem i jest to karalne
Zgłoś wpis
14 Posty

()
Bywalec
uuuuuuuuuu goracy temat!!!!!!!! powiem szczerze wcale ale to wcale mi nie przeszkadza ,ze ktos sobie inne zdjecie dodal (sama mam takie) moze dlatego , choc wcale tez mnie nie interesuje kto jak wyglada , co innego podawanie sie za kogos innego (to juz lekka przesada) w koncu po to jest ten portal cobysmy sie lepiej poznali i nowe znajomosci nawiazali!!!! kazdy ma prawo do prywatnosci, czy sie komus podoba czy nie zdjeci nie oddaja prawdziwego wizerunku osoby , a jezeli faktycznie zaistnieje koniecznosc blizszego poznania to chyba wyglad nie ma znazenia!!!! no chyba ,ze panowie szukaja znajomych po wygladzie i ......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
lubie wiedziec z kim pisze czy rozmawiac i nie przekonaja mnie w zadnym wypadku bzdety o prywatnosci
w zyciu prywatnym lubie patrzec w oczy mojemu rozmowcy a jesli osoba z ktora rozmawiam unika wzroku to zwykle nasza rozmowa sie konczy gdyz oczywistym jest ze nie jest szczera .
swoja droga ten portal jest dla ludzi a nie obrazkow.
co oczywiscie mi nie przeszkadza ze sa tu i takowe poprostu z nimi nie pisze
Zgłoś wpis


Bliżej nas