Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakie macie plany na ten rok - Holandia

Czytali temat:
pvl Natalia Verka czarny35 (188 niezalogowanych)
14 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Bywalec
Jak w temacie. Macie jakieś ciekawe plany na ten rok? Jak zamierzacie sobie wszystko rozplanować?
Zgłoś wpis
38 Postów
pvl
(pvl)
Bywalec
Netke napisał:
Jak w temacie. Macie jakieś ciekawe plany na ten rok? Jak zamierzacie sobie wszystko rozplanować?

No coż. Rok nie zaczął sie zbyt obiecująco:
w styczniu ryzyko wojny pomiędzy usa oraz irakiem
w lutym epidemia, która nie wiadomo do kiedy jeszcze potrwa....
Ciekawi mnie co będzie dalej. Sam ciesze się, ze pracuję w takiej branży, której raczej kryzys nie dotknie zbytnio, jednak wspólczuję innym którzy mają wieksze problemy.
Jesli chodzi o moje plany to planowałem częściej chodzić na siłownie ale zobaczy sie czy się uda. Jak na razie chodzę na trening ems. Ktory bardzo polecam bo daje o wiele szybsze oraz moim zdaniem lepsze rezultaty niż siłownia a nie zajmuje tak dużo czasu bo chodzi się jedynie raz w tygodniu. krakow.dlawas.info/sport/trening-ems-tre...lo-czasu/cid,14558,a

Trening EMS – trening personalny dla tych, którzy mają mało czasu - Krakow.dlawa... Wiadomości, sport, rozrywka, lokalne działy tematyczne, ogłoszenia lokalne, katalog firm i wiele innych internetowych atrakcji przygotowanych dla mieszkańców. Zapraszamy serdecznie... krakow.dlawas.info
Zgłoś wpis

Bliżej nas