Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

lovepol.com - polska telewizja przez internet?? - Holandia

1 Post
Nikola Rustov
(nikola)
Początkujacy
Witam! Piszę w sprawie oglądania polskich stacji tv poza granicami kraju.
Wyjezdzam na jakis czas i potrzebuję dostępu do polskiej TV a ze względu na ruch nie kupię satelity czy tym podobnych. Znalazłam na innych forum posty o www.lovepol.com na której ponoć można oglądać polską telewizję przez internet- Ale nie mogę sprawdzić jak działa, bo program nie puszcza sygnalu do Polski, a ja fizycznie jestem jeszcze w Polsce.
Czy ktos sprawdzal www.lovepol.com, czy to w ogole działa, czy moze to kolejna podpucha?

Na stronie jest program WebTV na okres probny, 3 dni za darmo (potem trzeba placic za PIN). Sprawdzilam aplikacje programem antywirusowym i jest czysta. Tyle wiem, ale tv mi się nie pokazuje z powodów podanych wyżej. Jeśli ktos bylby na tyle chetny do sprawdzenia, bylabym niezmiernie wdzieczna.

Dzieki z gory
Niki
Zgłoś wpis
53 Posty
Arkadiusz W
(vadeer1)
Gaduła
Hej ja sprawdziłem z ciekawości i działa bardzo dobrze Tak więc chyba można zaryzykowaćPozdrawiam...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie mam nic przeciwko polskiej TV, ale jeżeli już tutaj jesteście i ktoś myśli o lepszej pracy czy pozostaniu polecam TV holenderska. Po pierwsze mało polityki a dużo zabawy , po drugie nauczycie się języka

P.S.

Pomijam fakt ,ze ogłoszenie to zwykły spam, autorka od założeniu konta była cały raz i przez 1 minute
Zgłoś wpis
11 Postów
Sylwia ...
(kaczuszka)
Bywalec
mi tez dziala tv , szkoda tylko ze tak malo kanalow eeee
Zgłoś wpis
1 Post
Marek Nowakowski
(dadycool)
Początkujacy
trochę kanałów muzycznych, trochę regionalnej polskiej telewizji, trochę angielskiej, jakieś bajki możesz sobie oglądać za darmo online tutaj: http://www.magnesik.co.uk/?telewizja_polska_w_internecie
Zgłoś wpis
2 Posty
pawel356
(pawel356)
Początkujacy
Przez internet można oglądać playera czy iplę, tylko potrzeba VPNa - bezpiecznyvpn.pl/jak-ogladac-polska-tele...internet-za-granica/
Zgłoś wpis

Bliżej nas