Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Próbuję dla JV lub Freshmana (drugi rok) - Holandia

Czytali temat:
RockyPeli SiyonKart YekinKebo (634 niezalogowanych)
3 Posty
RockyPeli
(RockyPeli)
Początkujacy
W zeszłym roku miałem startować w drużynie koszykówki, dopóki nie nastąpi kwarantanna. I szczerze mówiąc, nie grałem w poważnym zespole od 3 klasy. Teraz, kiedy jestem na drugim roku, postanowiłem zapisać się do drużyny koszykówki. Nie będę kłamać, naprawdę jestem do bani w strzelaniu, ale jestem wysoki i potrafię uzyskać przyzwoite zbiórki. Chcę po prostu stworzyć drużynę i stać się lepszym, a codziennie gram w koszykówkę. Ledwie wiem, co to jest właściwe cięcie i podstawy. Nie wiem, czy powinienem dołączyć do ligi rekreacyjnej, czy czegoś, zanim wkrótce nadejdą próby. Chcę być silnym napastnikiem, ponieważ nie wierzę, że jestem wystarczająco duży, aby być centrum i jestem przyzwoicie wysoki, ale dość chudy. I zastanawiam się, czy po tak długim okresie nie grania w koszykówkę da się w ogóle zrobić drużynę.
Zgłoś wpis
3 Posty
RockyPeli
(RockyPeli)
Początkujacy
RockyPeli napisał:
W zeszłym roku miałem startować w drużynie koszykówki, dopóki nie nastąpi kwarantanna. I szczerze mówiąc, nie grałem w poważnym zespole od 3 klasy. Teraz, kiedy jestem na drugim roku, postanowiłem zapisać się do drużyny koszykówki. Nie będę kłamać, naprawdę jestem do bani w strzelaniu, ale jestem wysoki i potrafię uzyskać przyzwoite zbiórki. Chcę po prostu stworzyć drużynę i stać się lepszym, a codziennie gram w koszykówkę. Ledwie wiem, co to jest właściwe cięcie i podstawy. Nie wiem, czy powinienem dołączyć do ligi rekreacyjnej, czy czegoś, zanim wkrótce nadejdą próby. Chcę być silnym napastnikiem, ponieważ nie wierzę, że jestem wystarczająco duży, aby być centrum i jestem przyzwoicie wysoki, ale dość chudy. I zastanawiam się, cz vshare.onl/y po tak długim okresie nie grania w koszykówkę da się w ogóle zrobić drużynę.


issue got solved!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas