Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakie są dobre filmy/dokumenty tenisowe, które warto obejrzeć? - Holandia

Czytali temat:
LindaBeva lucasPeni octuslimb (699 niezalogowanych)
4 Posty
lucasPeni
(lucasPeni)
Początkujacy
Zawsze chciałem obejrzeć dobre, wnikliwe dokumenty o sporcie, który kocham, albo dobrze nakręcone filmy, ale rzadko cokolwiek znajduję i po prostu postanawiam poszukać czegoś innego do obejrzenia.

Jednak w zeszłym tygodniu widziałem tutaj post, w którym wspomniano o „Untold Fish vs Federer” i było to niesamowite (jeśli go nie widziałeś, to jest w Netflix i jest naprawdę naprawdę dobre), a teraz pragnę więcej.

Jakie są rodzaje rozrywki w tenisa, które Twoim zdaniem ktoś powinien obejrzeć?
Zgłoś wpis
4 Posty
lucasPeni
(lucasPeni)
Początkujacy
awsze chciałem obejrzeć dobre, wnikliwe dokumenty o sporcie, który kocham, albo dobrze nakręcone filmy, ale rzadko cokolwiek znajduję i po prostu postanawiam poszukać czegoś innego do obejrzenia.

Jednak w zeszłym tygodniu widziałem tutaj post, w którym wspomniano o „Untold Fish vs Federer” i było to niesamowite (jeśli go nie widziałeś, to jest w Netflix i jest naprawdę naprawdę dobre), a teraz pragnę więcej. 9apps.ooo/

Jakie są rodzaje rozrywki w tenisa, które Twoim zdaniem ktoś powinien obejrzeć?
issue got solved!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas