Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sport zimowy - Holandia

Czytali temat:
Pucus69 69 kadon (855 niezalogowanych)
1 Post
Pucus69 69
(Pucus69)
Początkujacy
Cześć zbliża się już zima więc odsłaniają nam się możliwość obcowania z zimnem, mi to się kojarzy z wodą i lodem nad jeziorem. Tak polecam spróbujcie i nie poprzestancie na jednym razie bo wiadomo że witamina też nie działa id połknięcia pierwszej dawki próbujcie stopniowo od kilku sekund nie zapomnijcie o najważniejszej rozgrzewce bo jeśli tego nie ma to nic z tego nie wyjdzie . Korzyść jaka ztego mamy to przedewszystkim zdrowie ,kondycję fizyczna i seksualną, postawienie sobie takiego celu spotęguje waszą silna wolę będziecie się dobrze bawić i poznacie mnóstwo sympatycznych ludzi zachęcam . Po wyjściu z zimnej wody także zalecana jest rozgrzewka nie zniechęcić się kiedy będzie wracać krążenie pojawic się może ból palców u stóp . Dobrej zabawy. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
16 Postów
kadon
(kadon)
Bywalec
Ja nie lubię zimna i dlatego w tym okresie tylko sport, który mogę uprawiać w domu. Mam narzędzia treningowe - ławeczkę, rower stacjonarny. W zasadzie poza weekendami ćwiczeń codziennie i robi mi to ogromną różnicę. Widzę, jak to wpływa na moją kondycję. Konkret. Szukajcie takich rzeczy na sportano.pl/
Zgłoś wpis


Bliżej nas