Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
peter1 Marek8282 Lampski TripleX Martyna Sowa DestinY Szachulski (3832 niezalogowanych)
18 Postów
irrek xxx
(on37)
Bywalec
he he...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Działaj,działaj!!Powodzenia Ci życzę
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:


Nie sadze, to mogloby byc bardzo traumatyczne przezycie


Eee, przeżyłam nawet posiłek w pewnej polskiej knajpie w Amsterdamie. Bez pomocy ambulansu i psychologa. Tobie też dam radę .
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
on37 napisał:
he he...

Mam nadzieje, ze lepienie pierogow wychodzi ci znacznie lepiej niz zlepienie kilku wyrazow w jedno krotkie zdanie
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Adamm napisał:


Nie sadze, to mogloby byc bardzo traumatyczne przezycie


Eee, przeżyłam nawet posiłek w pewnej polskiej knajpie w Amsterdamie. Bez pomocy ambulansu i psychologa. Tobie też dam radę .


Chcesz powiedziec , ze przejadlas sie ....Polska?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adaś, poniekąd.
To było bardzo dawno temu. Jedzenie jako takie, ale uczucie déjá vu - bezcenne. Jakbym w "Misiu" grała!
Zgłoś wpis
18 Postów
irrek xxx
(on37)
Bywalec
i to są Polacy!Zamiast wspierac rodaków to nasmiewają sie z nich!!!KAZDY ROBI TO CO LUBI!!!Ja lubi gotowac to to robie!!! a wy co potraficie?????!!!!!Chyba nic ,tylko nasmiewać sie z innych!!!żal mi takich ludzi!
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
on37 napisał:
i to są Polacy!Zamiast wspierac rodaków to nasmiewają sie z nich!!!KAZDY ROBI TO CO LUBI!!!Ja lubi gotowac to to robie!!! a wy co potraficie?????!!!!!Chyba nic ,tylko nasmiewać sie z innych!!!żal mi takich ludzi!

My Polacy potrafimy jesc ruskie pierogi !!!
Jak to bylo....klient nasz pan?
Bardzo ci nas zal???
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jeżuuu, teraz to ja się boję tych pierogów!

A tak pozytywnie my się nastawilim... Ujjj
Zgłoś wpis
2 Posty
Martyna Sowa
(Martyna Sowa)
Początkujacy
Zawsze uważałam i nadal tak myślę, że własna firma to dobre rozwiązanie skoro i tak musimy pracować to dlaczego nie dla siebie. Jest wiele stron internetowych które podsuwają pomysły na własną działalność, choćby ta tutaj sadowniczeabc.pl/ w końcu rolnictwo to przyszłość nas wszystkich i daje duże pole do prowadzenia własnej działalności
Zgłoś wpis


Bliżej nas