Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kilka naprawdę podstawowych pytań od bejsbolowego nooba - Holandia

Czytali temat:
abhimanyu AidenMarkram mukesogel (622 niezalogowanych)
2 Posty
abhimanyu
(abhimanyu)
Początkujacy
Cześć ludzie,

Naprawdę podoba mi się ta gra, ale niektórych rzeczy związanych z baseballem po prostu nie znam! Nigdy nie grałem, nigdy tego nie oglądałem (tu Szkocja!).

Przygotuj się więc na kilka noobicznych pytań! Każda pomoc jest doceniana

- Próbowałem trafić każdą piłkę, czy to źle?

- co stanowi faul ball nad piłką fair i czy to nadal liczy się w stosunku do twoich 3 punktów?

- czy przez większość czasu powinienem jechać do jednej bazy, a bardzo rzadko do dwóch?

- czy ma znaczenie od czego ma zacząć moja siatka do odbijania? Na przykład, gdybym pociągnął go w lewo, a potem ruszył w kierunku piłki i uderzyłem, czy to jest coś innego niż gdybym zaczął od pociągania go w prawo?

- kiedy/jak często należy zmieniać dzban?



Dużo pytań! Każda pomoc na którymkolwiek z nich będzie mile widziana - dziękuję.
Zgłoś wpis
2 Posty
abhimanyu
(abhimanyu)
Początkujacy
abhimanyu napisał:
Cześć ludzie,

Naprawdę podoba mi się ta gra, ale niektórych rzeczy związanych z baseballem po prostu nie znam! Nigdy nie grałem, nigdy tego nie oglądałem (tu Szkocja!).

Przygotuj się więc na kilka noobicznych pytań! Każda pomoc jest doceniana

- Próbowałem trafić każdą piłkę, czy to źle?

- co stanowi faul ball nad piłką fair i czy to nadal liczy się w stosunku do twoich 3 punktów?

- czy przez większość czasu powinienem jechać do jednej bazy, a bardzo rzadko do dwóch?

- czy ma znaczenie od czego ma zacząć moja siatka do odbijania? Na przykład, gdybym pociągnął go w lewo, a potem ruszył w kierunku piłki i uderzyłem, czy to jest coś innego niż gdybym zaczął od pociągania go w prawo?

- kiedy/jak często należy zmieniać dzban? getappvalley.com/


tweakbox.mobi/
Dużo pytań! Każda pomoc na którymkolwiek z nich będzie mile widziana - dziękuję.


issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas