Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomóż mi wybrać chwyt! - Holandia

Czytali temat:
jinakolis yekilaros (698 niezalogowanych)
2 Posty
yekilaros
(yekilaros)
Początkujacy
Witam wszystkich! Gram w tenisa od 5 lat. Tylko rekreacyjnie, 2 razy w tygodniu przez godzinę. Myślałem, że mam chwyt na głowę, który ktoś mi kupił, ale po prostu zdałem sobie sprawę, że to zbyt mocny chwyt. Jest to rękojeść Head's Xtreme Soft (jest sprzedawana z: - wchłanianie potu i lepkość). Wczoraj kupiłem kolejny overgrip od Decathlonu - komfortowy overgrip Artengo. Myślałem, że mam chwyt Head i kupię overgrip Decathlon i zmienię oba na mojej rakiecie. Ale teraz mam dwa uchwyty. Który jest lepszy? Czy to ma duże znaczenie?



Do czego służy mały kwadrat na pudełku?
Zgłoś wpis
2 Posty
yekilaros
(yekilaros)
Początkujacy
yekilaros napisał:
Witam wszystkich! Gram w tenisa od 5 lat. Tylko rekreacyjnie, 2 razy w tygodniu przez godzinę. Myślałem, że mam chwyt na głowę, który ktoś mi kupił, ale po prostu zdałem sobie sprawę, że to zbyt mocny chwyt. Jest to rękojeść Head\'s Xtreme Soft (jest sprzedawana z: - wchłanianie potu i lepkość). Wczoraj kupiłem kolejny overgrip od Decathlonu - komfortowy overgrip Artengo. Myślałem, że mam chwyt Head19216811.cam/ i kupię overgrip Decathlon i zmienię oba na mojej rakiecie. Ale teraz mam dwa uchwyty. Który jest lepszy? Czy to ma duże znaczenie?
issue got solved



Do czego służy mały kwadrat na pudełku?
Zgłoś wpis


Bliżej nas