Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Obolałe dłonie i stopy po grze w koszykówkę - Holandia

Czytali temat:
belykoral ishitweni (687 niezalogowanych)
2 Posty
ishitweni
(ishitweni)
Początkujacy
Mam bóle rąk i stóp od lat po grze w koszykówkę i zwykle trwa to 3-4 dni. Co więcej, nikt inny, z kim gram w koszykówkę, nie ma tego rodzaju bolesności. W rzeczywistości moje plecy i nogi również bardzo bolą, podczas gdy wszyscy moi przyjaciele w najgorszym przypadku odczuwają łagodne bóle, które ustępują po dniu. Czy ktoś jeszcze odczuwa taką bolesność? Na moje dłonie i stopy dostaję bolesność między palcami u rąk i nóg, gdzie są mięsiste części. Zastanawiam się, czy to dlatego, że nie mam wystarczającej ilości białka w mojej diecie, czy dlatego, że nie trzymam piłki właściwie/mam krótkie ręce czy coś takiego.
Zgłoś wpis
2 Posty
ishitweni
(ishitweni)
Początkujacy
ishitweni napisał:
Mam bóle rąk i stóp od lat po grze w koszykówkę i zwykle trwa to 3-4 dni. Co więcej, nikt inny, z kim gram w koszykówkę, nie ma tego rodzaju bolesności. W rzeczywistości moje plecy i nogi również bardzo bolą, podczas gdy wszyscy moi przyjac omegle.onl/ iele w najgorszym przypadku odczuwają łagodne bóle, które ustępują po dniu. Czy ktoś jeszcze odczuwa taką bolesność? Na moje dłonie i stopy dostaję bolesność między palcami u rąk i nóg, gdzie są mięsiste części. Zastanawiam się, czy to dlatego, vshare.onl/ że nie mam wystarczającej ilości białka w mojej diecie, czy dlatego, że nie trzymam piłki właściwie/mam krótkie ręce czy coś takiego.

issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas