Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Terapia - Holandia

1 Post
Sofiniezdecydowana
(Sofiniezdecydowana)
Początkujacy
Chcialabym podzielic sie swoja historia. Mam 30 lat i przyjechalam tutaj za lepszym zyciem. Praca jest, kasa tez, ale zaczely sie imprezy i rozrabianie. Uzaleznilam sie od alkoholu i to spowodowalo ze upadlam na samo dno. Chcialam sie podniesc i nie moglam. Kuzynka z Polski zalatwila mi terapie w Centrum Krajna na Kaszubach i juz 3 miesiac leci jak nie pije. Apel do wsystkich. Siegajcie po pomoc jak jej potrzebujecie. Nie czekajcie na najgorsze. Mnie sie udalo przezyc, czy bede umiala dalej sobie poradzic? Nie wiem... ale mam nadzieje i motywacje do zmian.
Zgłoś wpis
1 Post
patryk200
(patryk200)
Początkujacy
Twoja historia naprawde mnie poruszyla. Bo dokladnie tak samo bylo w moim przypadku. Wyjechalem z Polski, bo chcialem lepszego zycia, a jedyne co dostalem to uzaleznienie, z ktorym nie potrafilem sobie poradzic. Uratowal mnie Ranking Ośrodków Terapii, dzięki któremu znalazłem odpowiednie miejsce dla siebie. To dzieki wiarygodnym opiniom innych uzaleznionych.
Zgłoś wpis
6 Postów
korczi489
(korczi489)
Początkujacy
Super, że zawalczyłaś o lepsze życie. Zawsze warto. Moja droga też byla cięzka. Za namową rodziny zdecydowałam się na terapię w Ośrodku Terapii Uzależnień Borowik. Nigdy nie będę żałować tej decyzji.
Zgłoś wpis


Bliżej nas