Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

moda męska - Holandia

Czytali temat:
malpek kolkimorki12 minatakry (469 niezalogowanych)
1 Post
minatakry
(minatakry)
Początkujacy
Mam bardzo wąskie ramiona i nic w żadnym sklepie nie jest wystarczająco wąskie.

Kiedyś musiałam kupić marynarkę na wesele i poszłam do KAŻDEGO sklepu w Bluewater, żeby znaleźć taką, która pasuje na moje ramiona VidMate . W końcu kupiłam granatową marynarkę szkolną M&S (w wieku 14-15 lat!). Szczerze mówiąc, pasuje mi to pięknie, ale jeśli musisz iść po ubrania dla dzieci, twoje możliwości są ograniczone.

W każdym razie, chciałbym mieć ładny, szyty na miarę płaszcz. Brook Taverner ma kilka uroczych, ale rozmiary zaczynają się od 38R. To wydaje się być normą w większości witryn z odzieżą męską. Myślę, że mam 36 slim fit. Dlatego przypuszczam, że muszę iść na MTM. Znam Hockerty i mogliby to zrobić za kilkaset funtów, ale słyszę dość złe recenzje na temat ich usług i polityki „zwrotu”

Czy ktoś wie gdzie jeszcze mógłbym spróbować?

Dodałem kilka zdjęć o co mi chodzi.
Zgłoś wpis
5 Postów
kolkimorki12
(kolkimorki12)
Początkujacy
Chusty jedwabne to nie tylko wyjątkowy prezent dla kobiet, ale również dla mężczyzn! Jeśli szukasz eleganckiego i stylowego dodatku dla swojego męża, to chusta jedwabna na pewno przypadnie mu do gustu.
Bardzo dużo wzorów dostępnych w sklepie akcesoriamody.pl
Zgłoś wpis


Bliżej nas