Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
malwina85op napisał:
ale kazdy tak sie wypiera tej miloscci a pewnie w glebi czekacie z utesknieniem kiedy poznacie 2 polowke


ja tak mam ciagle mowie nie szukam sama przyjdzie a jedna
wciaz mam cicha nadzieje ze uloze sobie jeszcze zycie.,



Nie zauwazylam zeby ktos sie czegos tu wypieral....I nikt tak naprawde nie chce byc sam...no,moze zdarzaja sie wyjatki odosobnioneWiesz,wazne by nie szukac na sile tej swojej drugiej polowki
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła


Dla samotnych
No i polecę oryginał

Mi skutecznie leczy dołki.
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
moze i tak
takze mowie nic na sile nie szukam znajdzie sie sama
ja tylko czasem pomagam swojemu szczesciu;/
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiesz szczesciu zawsze trzeba pomagac,choc odrobinke...samo nic nie przychodzi
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
Blondyn napisał:
Chodzcie do wujka Blondyna ja was wszystkich ukocham i wycaluje




:
jaki pan kochliwyyyy
podzielisz sie na tyle potrzebnych samotnych serduszek
Zgłoś wpis
52 Posty
Arkadiusz W
(vadeer1)
Gaduła
hehe nie ma to jak dobry Wujek a jakieś prezenty może ma
No jasne, że nikt sam być nie chce, bo nawet najlepszy przyjaciel, nie zastąpi tej drugiej , hmmm połówki
A o osamotnionej starości to nawet same myśli przerażają.... a z drugiej strony, to być może moje rozumowanie jest błędne, ale czy samotność nie wynika , po prostu z braku wiary w siebie, z braku odwagi, czy też braku ryzyka by znalezionego szczęścia nie stracić Jejku uciekam bo za poważne tezy wysuwam, jeszcze mi się jakieś gromy posypią, ale nic nie poradzę, że mam dzisiaj kiepski humor, i tutaj ta połówka by się przydała, echhhhh....ileż można czekać, człowiek co dzień się musi uśmiechać i udawać, że wszystko w porządku, a potem wraca do pustego mieszkania, pokoju, domu.........a tam....dobrej nocy życzę, ja uciekam do swojej podusiPozdrawiam...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Krzysiu ma poprostu duuuzeee serduszko
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
vadeer1 napisał:
hehe nie ma to jak dobry Wujek a jakieś prezenty może ma
No jasne, że nikt sam być nie chce, bo nawet najlepszy przyjaciel, nie zastąpi tej drugiej , hmmm połówki
A o osamotnionej starości to nawet same myśli przerażają.... a z drugiej strony, to być może moje rozumowanie jest błędne, ale czy samotność nie wynika , po prostu z braku wiary w siebie, z braku odwagi, czy też braku ryzyka by znalezionego szczęścia nie stracić Jejku uciekam bo za poważne tezy wysuwam, jeszcze mi się jakieś gromy posypią, ale nic nie poradzę, że mam dzisiaj kiepski humor, i tutaj ta połówka by się przydała, echhhhh....ileż można czekać, człowiek co dzień się musi uśmiechać i udawać, że wszystko w porządku, a potem wraca do pustego mieszkania, pokoju, domu.........a tam....dobrej nocy życzę, ja uciekam do swojej podusiPozdrawiam...




Hmmm...coz tu wiecej mozna dodac...Calkowicie zgadzam sie z wysunietymi powaznymi tezami.... Moze nas nie zlinczuja tak od razu za powage tematu
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
vadeer1 napisał:
hehe nie ma to jak dobry Wujek a jakieś prezenty może ma
No jasne, że nikt sam być nie chce, bo nawet najlepszy przyjaciel, nie zastąpi tej drugiej , hmmm połówki
A o osamotnionej starości to nawet same myśli przerażają.... a z drugiej strony, to być może moje rozumowanie jest błędne, ale czy samotność nie wynika , po prostu z braku wiary w siebie, z braku odwagi, czy też braku ryzyka by znalezionego szczęścia nie stracić Jejku uciekam bo za poważne tezy wysuwam, jeszcze mi się jakieś gromy posypią, ale nic nie poradzę, że mam dzisiaj kiepski humor, i tutaj ta połówka by się przydała, echhhhh....ileż można czekać, człowiek co dzień się musi uśmiechać i udawać, że wszystko w porządku, a potem wraca do pustego mieszkania, pokoju, domu.........a tam....dobrej nocy życzę, ja uciekam do swojej podusiPozdrawiam...



oj brawo dobrze dobrane slowa i popieram i mam tak samo
no ale coz
jeszczee wiara
nie umarla
wiec czekam
dobranoc kolorowych:*
Zgłoś wpis
10 Postów
Ja XXX
(ja_)
Bywalec
vadeer1 napisał:
hehe nie ma to jak dobry Wujek a jakieś prezenty może ma
No jasne, że nikt sam być nie chce, bo nawet najlepszy przyjaciel, nie zastąpi tej drugiej , hmmm połówki
A o osamotnionej starości to nawet same myśli przerażają.... a z drugiej strony, to być może moje rozumowanie jest błędne, ale czy samotność nie wynika , po prostu z braku wiary w siebie, z braku odwagi, czy też braku ryzyka by znalezionego szczęścia nie stracić Jejku uciekam bo za poważne tezy wysuwam, jeszcze mi się jakieś gromy posypią, ale nic nie poradzę, że mam dzisiaj kiepski humor, i tutaj ta połówka by się przydała, echhhhh....ileż można czekać, człowiek co dzień się musi uśmiechać i udawać, że wszystko w porządku, a potem wraca do pustego mieszkania, pokoju, domu.........a tam....dobrej nocy życzę, ja uciekam do swojej podusiPozdrawiam...



Na wszystko jest czas i miejsce.
Zgłoś wpis


Bliżej nas