Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
doktor napisał:
marek_ams napisał:
Inyourface ja przyznam jednak ze watku rasizm momentami toczyla sie ciekawa
dyskusja. Ale teksty a la "brudasy", "white power" sa moze na miejscu na sajtach
typu Red Watch i sprowadzaja dyskusje do poziomu Giertycha i radia co ma ryja


Dobra marek konczmy dyskusje ,nie ma sensu...zacznijmy normalnie jakiś wątek-chłopie dlaczego jesli draznią Cie wypowiedzi rasistyczne,nie przejdziesz obok tylko potępiasz.....konczmy temat bo mnie krew zalewa ,a szacunku za chwile mi nie wystarczy......



W sumie to masz racje. Nie ma konkretnego tematu i wszystko troche takie "maslo maslane"
A ja chyba skocze na miasto zeby mnie krew do konca nie zalala


pijawki proponuje sam używam polecam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Do doktora...nie mam czasu ,bo bym ci przytoczyla dokladna wymiane zdan w kwestii grozby domniemanej....Ja tez jestem za jasnymi i klarownymi sytuacjami

Pozdrowionka i milego piatkowego wieczoru wszystkim Ja spadam na imprezke...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
aga05 napisał:
marek wyluzuj wreszcie troche, chca sobie pisac brudasy to sobie pisza, nie podoba ci sie zmien watek albo ignoruj tylko przestan mowic co mozna a co nie i wszystko bedzie ok, bo o to wszyscy walcza

MAMY PRAWO PISAC CO I JAK CHCEMY

tak jest aga05 , masz racje....odnosze wrazenie, ze co niektorzy po wylaniu swoich frustracji na forum szukaja teraz usprawiedliwienia i pocieszenia....proponowal bym zmienic miejsce i udac sie do konfesjonalu lub pod sciane placzu.....zenada



Popieram bez dwoch zdan
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
marek_ams napisał:
Inyourface ja przyznam jednak ze watku rasizm momentami toczyla sie ciekawa
dyskusja. Ale teksty a la "brudasy", "white power" sa moze na miejscu na sajtach
typu Red Watch i sprowadzaja dyskusje do poziomu Giertycha i radia co ma ryja
Ja tez sadze ze Europa jest dla bialych, ale sa inne, bardziej cywilizowane srodki
aby pokazac glownie muzulmanom ze nie sa tu mile widziani.


Ach kolego...mnie nie podpuścisz heheh I jeśli chcesz znać moje zdanie-proszę bardzo.
Przede wszystkim nie wiem co ma na celu przypinanie etykietek z "poziomami" do poszczególnych LUDZI na forum (poniekąd miejscu publicznym), ja wiem że anonimowość dodaje animuszu i JAJ...ale ja bym bardzo chciał zobaczyć tu trochę ogłady (pamiętacie, że są tu też nieletni?) no i PANIE, których wcale nie podniecają "gangsterskie" zawody pod tytułem "kto więcej razy ścierał ze swej twarzy cudzą krew"(uogólniam!). Róbcie sobie ze swoim czasem co chcecie...ale wiedzcie, że z Internetu też trzeba UMIEĆ korzystać, a taki "syf" który tu się czasem ogląda brudzi całe miejsce, w którym NIE TYLKO WY jesteście. Ja proponuję niektórym powrót do podstaw i przeczytanie sobie co to jest "NETYKIETA". Na koniec dodam, że nie mogę się zgodzić z sentencją "MAMY PRAWO PISAĆ CO I JAK CHCEMY", bo tu TEŻ obowiązują jakieś prawa i zasady-fakt, że nie egzekwowane tak bardzo jak te "live", ale SĄ.
Pozdro wszyscy!

dla leniwych, skrót
pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
pl.wikipedia.org/wiki/K%C5%82%C3%B3tnia_internetowa
no i niestety...
pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Rozumiem ze ja tez mam prawo pisac co i jak chce
Aga pozwalasz

Doktor z tymi pijawkami to nie probowalem ale sadze ze powrocie
krew juz nie bedzie w stanie bliskim wrzenia

Bawcie sie tu dobrze
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
Hej...teraz przydałby się Blondyn i kilka buziaków na uspokojenie o taaaak hehehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Inyourface sam prowadze dwa fora i jest na nich porzadek, taka niepisana
"netykiete"ale czasem czlowieka poniesie i nie dziw sie jesli ktos nasyla
na ciebie "ruchaczy" albo inne kosy czy snajperow. Ale doceniam wypowiedz,
a teraz lece
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
Jak już mowa o prowadzeniu i netykiecie...to ja psa wyprowadzę.
Kocham go ostatnio jeszcze bardziej, bo w końcu nauczył się gdzie (za przeproszeniem hehe) srać można, a gdzie nie wypada
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
To czy jestem lepszy czy nie nie mi oceniac, ale nie rozumiem dlaczego uwazasz
mnie za gorszego od kolka czy czarnego jesli nawet mnie nie znasz.

no i caly marus !!!
qrwa bo mnie rozjebie !!!!!!!
to czy jestem lepszy czy nie nie mi oceniac (pisze marus)
i to qrwa po tym jak sam ocenil czarnego na zolnierza ulicy z gilem w nosie mnie na lysego konusa itp
ale zeby ocenic marusia to trzeba go znac a jak sie go nie zna to nie wolno sie o nim wypowiadac!!!
ale za to nasz geniusz nie musi znac czarnego czy mnie zeby nas oceniac
wiec: zamiast cie oceniac to powiem ci co o tobie mysle:
jestes najwiekszym bezmozgiem na tym forum ,po dyskusji z toba jestem przerazony twoja glupota
spotykalem w zyciu roznych ludzi madrzejszych i inteligetniejszych
ale takiego durnia bez kszty rozumu i inteligencji nigdy
zegnam i zycze udanego weekendu


Zgłoś wpis

()
Początkujacy
sory, ale wstęp mnie rozjebał
Zgłoś wpis


Bliżej nas