Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
kołek czy ty sadzisz ze odkryles Ameryke ???
To chyba normalne ze dzieciom nie wolno robic krzywdy.
Chodzi mi tylko i wylacznie o to ze nie wpieprzaj sie facet
ludziom w zycie z buciorami jesli nie znasz sprawy w 100 %.
Zalapales ??? Bo zakopac to sobie zakop....kartofle
Zgłoś wpis
37 Postów
Agnieszka Aga
(aga05)
Bywalec
taki wyrozumialy i wspanialy jestes marek_ams a tu znowu zagadka ja nie mam wchodzic ludziom z brudnymi (a na 100% sa brudne czy to tylko domniemanie) buciorami w zycie, ale ty mozesz mi to powiedziec, no i mozesz tez wysylac mnie na kolko rozancowe, albo nie pozwalac mi sie podniecac wybrany jakis jestes czy co?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ojojojoj zakaz podniecania ktoś założył to nie dobrze -na szczęście zakazy są po to żeby je łamać pozdro aga 05
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
kołek czy ty sadzisz ze odkryles Ameryke ???
To chyba normalne ze dzieciom nie wolno robic krzywdy.
Chodzi mi tylko i wylacznie o to ze nie wpieprzaj sie facet
ludziom w zycie z buciorami jesli nie znasz sprawy w 100 %.
Zalapales ??? Bo zakopac to sobie zakop....kartofle



marek_ams kartofelki,sie raczej wykopuje a do ziemi sie sadzi ja tylko w kwestji formalnej...art5.ust,10-o ochronie wypowiedzi na temat sadownictwa
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
ale marek moze, wszystko i tak wytlumaczy, ze to nasza wina.... bo durny blebs nie zrozumial. Kolek popieram twe zdanie w 100% ... tylko wlasnie jak ty sie zastanawiam, czy to miejsce na tekie dyskusje... i ktokolwiek z nas, ma prawo osadzak kogokolwiek po poscie ... . Na dodatek napisanym, przez osabe, ktora dopiero co zalozyla profil, nie brala udzialu w zadnej z naszych slynnych juz i mega inteligentnych dyskusji....

pomowienia tez sa karalne, generalnie. a zdanie na temat jakiej kolwiek sprawy na podstawie cudzego wywiadu ...wyrabia sobie tylko IDIOTA.


nie wiem jak tak wolno to moze ja napisze , ze kolega kolek to idiota bo ma glupie zdjecia a tego konika co ma na fotce to ja widzialam jak kijem okladal i w ogole jest potwor ... wiedzma jest glupia bo ma glupie zdjecia ...

Ludzie ja z autopsji znam przypadek ze ktos prawie stracil dzieci bo zostal pomowiony o rzeczy ktorych nie robil!!!

NIE WIEM, NIE OCENIAM, NIE OSADZAM, NIE UWAZAM ZEBY TO BYLO MIEJSCE NA TEGO TYPU DYSKUSJE, ABY KTOKOLWIEK MIAL PRAWO DO OCENY W TYM TEMACIE....

W zwiazku z wyksztalceniem, pozwole sobie zyczyc autorowi watku uspokojenia emocji i drobnej analizy postepowania..." metoda ala sciana w kiblu podstawowki "

Carla Roca daje temu i temu..... przez tekst przebija flustracja-dlaczego juz nie mi.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
doktor metafora taka...rozumiesz
co do reszty juz sie nie wypowiadam bo znow mi zaczna
strzelac fochy...po cholere mi to Ale podniecac sie mozecie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja tam sie lubie zjarać nawt na forum Carla Roca jeśli to prawda -no to każdy ma swoje zdanie na jej temat,ja tam nie wiem jak z nią jest,materacem nie byłem-a jeśli zostawiła dzieci - nie ważne z jakich powodów-każdy wie na co zasługuje koniec tematu....mam nadzieje że dzieci maja sie dobrze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
kołek czy ty sadzisz ze odkryles Ameryke ???
To chyba normalne ze dzieciom nie wolno robic krzywdy.
Chodzi mi tylko i wylacznie o to ze nie wpieprzaj sie facet
ludziom w zycie z buciorami jesli nie znasz sprawy w 100 %.
Zalapales ??? Bo zakopac to sobie zakop....kartofle


mareczku kiedy do twojej glowki dotrze ze nie ty mi bedziesz mowil co mi wolno pisac co myslec i gdzie z buciorami wchodzic nie dajesz rady tego pojac a moze masz simloka na mozgu
jesli uwazasz ze wlaze gdzies z butami to jest to tylko i wylacznie twoje zdanie
ktore niczego nie zmienia
nie podniecaj sie ,nie wlaz z butami ,nie rob tego, zakop ziemniaki
zachowujesz sie jak ciec porzadkowy tego portalu
najlepiej poskarz sie moderatorowi
jak juz to kilka razy zrobiles!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
37 Postów
Agnieszka Aga
(aga05)
Bywalec
jak doktor nie rozumie to ty i tak mu wytlumaczysz prawda mareczku,dobrze ze ty wszystko rozumiesz i potrafisz wytlumaczyc brawo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale się podnieciłem

Kołek... wiesz, oni lubią piękne sformułowane zdania...
udają, że kpią, że ktoś może nie jest tak bystry , ale potrafi więcej...
uważają, że są czyści!!!!!!!!!!!!!
a potem się skarża
Zgłoś wpis


Bliżej nas