Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
To do Izka

Doktor ciezko jest potraktowac z przymruzeniem oka teksty typu "uwazaj zeby nic sie coreczce nie stalo" czy "uwazaj na bezpieczenstwo coreczki" Mnie jest ciezko wyprowadzic z rownowagi ale na pewne tematy jestem wrazliwy.


jesli tak było ,to w tym temacie nie ma dyskusji...czarniutki przesadził
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To do intourface,bez obaw....


to do Doktora...poszperaj .....nie sadze zeby to byla realna grozba,raczej zle zinterpretowane slowa....bralam udzial w tamtej dyskusji...i ja nie odebrlam tego jako grozby wzgledem dziecka

bo grozby wzgledem dzieci nie przechodza przez cenzurke....i z tym zgodze sie doktorze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
doktor napisał:
marek_ams napisał:
Spox Izek nawet jesli "cos" to ta niewinna dziewczynka ma mnie I moze zaczniemy
jakis normalny watek bo te cale przepychanki z kolkiem czy czarnym wyzwalaja we mnie
zbyt wiele agresji a tego mi akurat dzis nie potrzeba


www.mojaniderlandia.pl/forum/view/dyskus...9/rasizm_12,396.html

sprawdz marek kto sprowokował wszą kłutnie
no poszperałem,Arek strzelił sobie tak do jaj-zobacz kto pierwszy go ocenił
i bez urazy marku
ja tylko w kwestii formalnej


Dotor ja pamietam o czym pisze:
Jak inaczej mozna skomentowac cos takiego

Ja tam rasistą nie jestem-ale juz kupiłem martenowski piecyk wiec jak cós czarnego to ja chętnie przepale w kominie hehehehe...pozdrówki

Tak antczak skomentowal klip Czeslawa Niemena "Dziwny jest ten swiat"

Tak dla jaj to moze sobie weglem przepalic Jak moze widzisz na fotce to
nie jestem rowniez czarnuchem wyblaklym
Wczytaj sie dobrze i powiedz mi kto pierwszy uzyl slow powszechnie uznawanych
za obrazliwe. Ale to miedzy nami i jesli ktos chce poczytac to linka widac.
Tak na marginesie to problem "kolorowych" zostawmy lepiej Holendrom bo
to ich kraj.
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
doktor napisał:
marek_ams napisał:
To do Izka

Doktor ciezko jest potraktowac z przymruzeniem oka teksty typu "uwazaj zeby nic sie coreczce nie stalo" czy "uwazaj na bezpieczenstwo coreczki" Mnie jest ciezko wyprowadzic z rownowagi ale na pewne tematy jestem wrazliwy.


jesli tak było ,to w tym temacie nie ma dyskusji...czarniutki przesadził


Ciosy poniżej pasa w tej debacie są już od dawna...więc mleko rozlane. Prowadzenie dalszej walki na tym poziomie traci chyba już sens, nie uważacie? Bo tylko "wjazdów na chatę" tu jeszcze brakuje i więęęęcej żółci. Chyba ktoś zapomniał po co jest Internet i tego typu strony...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dobra nie ma sensu.......nie zrozumiałeś przesłania w temacie RASIZM,to nawet ja stary RASISTA,moge powiedziec co mnie sie podoba prawda marek???????? i znowu chcesz cos nakazac,""""zostawmy holendrom"""""""słuchaj kazdy zrobi co zechce ,nie nakazuj-nie zakazuj!! to nie w Twojej gestii....chcesz wpływać na ludzi -zostań politykiem



Izek takie """""szperanie"""""mnie nie podnieca hehehe poprostu lubie jasne sytuacje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Inyourface ja przyznam jednak ze watku rasizm momentami toczyla sie ciekawa
dyskusja. Ale teksty a la "brudasy", "white power" sa moze na miejscu na sajtach
typu Red Watch i sprowadzaja dyskusje do poziomu Giertycha i radia co ma ryja
Ja tez sadze ze Europa jest dla bialych, ale sa inne, bardziej cywilizowane srodki
aby pokazac glownie muzulmanom ze nie sa tu mile widziani.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Inyourface ja przyznam jednak ze watku rasizm momentami toczyla sie ciekawa
dyskusja. Ale teksty a la "brudasy", "white power" sa moze na miejscu na sajtach
typu Red Watch i sprowadzaja dyskusje do poziomu Giertycha i radia co ma ryja


Dobra marek konczmy dyskusje ,nie ma sensu...zacznijmy normalnie jakiś wątek-chłopie dlaczego jesli draznią Cie wypowiedzi rasistyczne,nie przejdziesz obok tylko potępiasz.....konczmy temat bo mnie krew zalewa ,a szacunku za chwile mi nie wystarczy......
Zgłoś wpis
37 Postów
Agnieszka Aga
(aga05)
Bywalec
marek wyluzuj wreszcie troche, chca sobie pisac brudasy to sobie pisza, nie podoba ci sie zmien watek albo ignoruj tylko przestan mowic co mozna a co nie i wszystko bedzie ok, bo o to wszyscy walcza

MAMY PRAWO PISAC CO I JAK CHCEMY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
aga05 napisał:
marek wyluzuj wreszcie troche, chca sobie pisac brudasy to sobie pisza, nie podoba ci sie zmien watek albo ignoruj tylko przestan mowic co mozna a co nie i wszystko bedzie ok, bo o to wszyscy walcza

MAMY PRAWO PISAC CO I JAK CHCEMY

tak jest aga05 , masz racje....odnosze wrazenie, ze co niektorzy po wylaniu swoich frustracji na forum szukaja teraz usprawiedliwienia i pocieszenia....proponowal bym zmienic miejsce i udac sie do konfesjonalu lub pod sciane placzu.....zenada
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
doktor napisał:
marek_ams napisał:
Inyourface ja przyznam jednak ze watku rasizm momentami toczyla sie ciekawa
dyskusja. Ale teksty a la "brudasy", "white power" sa moze na miejscu na sajtach
typu Red Watch i sprowadzaja dyskusje do poziomu Giertycha i radia co ma ryja


Dobra marek konczmy dyskusje ,nie ma sensu...zacznijmy normalnie jakiś wątek-chłopie dlaczego jesli draznią Cie wypowiedzi rasistyczne,nie przejdziesz obok tylko potępiasz.....konczmy temat bo mnie krew zalewa ,a szacunku za chwile mi nie wystarczy......



W sumie to masz racje. Nie ma konkretnego tematu i wszystko troche takie "maslo maslane"
A ja chyba skocze na miasto zeby mnie krew do konca nie zalala
Zgłoś wpis


Bliżej nas