Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
inyourface napisał:
marek_ams napisał:
Inyourface ja przyznam jednak ze watku rasizm momentami toczyla sie ciekawa
dyskusja. Ale teksty a la "brudasy", "white power" sa moze na miejscu na sajtach
typu Red Watch i sprowadzaja dyskusje do poziomu Giertycha i radia co ma ryja
Ja tez sadze ze Europa jest dla bialych, ale sa inne, bardziej cywilizowane srodki
aby pokazac glownie muzulmanom ze nie sa tu mile widziani.


Ach kolego...mnie nie podpuścisz heheh I jeśli chcesz znać moje zdanie-proszę bardzo.
Przede wszystkim nie wiem co ma na celu przypinanie etykietek z "poziomami" do poszczególnych LUDZI na forum (poniekąd miejscu publicznym), ja wiem że anonimowość dodaje animuszu i JAJ...ale ja bym bardzo chciał zobaczyć tu trochę ogłady (pamiętacie, że są tu też nieletni?) no i PANIE, których wcale nie podniecają "gangsterskie" zawody pod tytułem "kto więcej razy ścierał ze swej twarzy cudzą krew"(uogólniam!). Róbcie sobie ze swoim czasem co chcecie...ale wiedzcie, że z Internetu też trzeba UMIEĆ korzystać, a taki "syf" który tu się czasem ogląda brudzi całe miejsce, w którym NIE TYLKO WY jesteście. Ja proponuję niektórym powrót do podstaw i przeczytanie sobie co to jest "NETYKIETA". Na koniec dodam, że nie mogę się zgodzić z sentencją "MAMY PRAWO PISAĆ CO I JAK CHCEMY", bo tu TEŻ obowiązują jakieś prawa i zasady-fakt, że nie egzekwowane tak bardzo jak te "live", ale SĄ.
Pozdro wszyscy!

dla leniwych, skrót
pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
pl.wikipedia.org/wiki/K%C5%82%C3%B3tnia_internetowa
no i niestety...
pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie


Zgadzam sie calkowicie.
Zwazywszy ze wszyscy Markowi wytykaja udawadnianie wszystko wiedzacego, ale z pasja czytaja i odpowiadaja na wojne ktorej nie lubia chce zapytac czy zachowanie jeszcze kogos was dreczy?
Wiele sie tu mowi o zachowaniu Marka, ale nikt wprost nie powiedzial co mysli o zachowaniu kolka czy czarnego(zwlaszcza po tym jak widzial smierc na ulicy ). Kolega czarnego wspomnial mi kiedys ze moj ip jest latwy do namierzenia Ale jak to mowia musze to z przymrozeniem oka traktowac, bo przeciez nie zrozumialam zartu Nie raz slyszalam wypier... , szmato, nie wiesz z kim tanczysz. Tylko dlatego ze wyrazalam odmienne zdanie Czy to dzieci powinny czytac? Albo przyjade ze snajperem? I czarny nie bierz tego do siebie bo bardzo wrazliwy z ciebie czlowiek, Tobie nic powiedziec nie mozna, ale ty mozesz wszystko nawet innym grozic, ja nie chce ci dokopac poprostu na 95% tematow sie z toba nie zgadzam, co nie czyni mnie alfa omega, wkoncu to ty do Mensa nalezales

Ps.Do Agi-Ja mam pozwolic rasiscie byc rasista bo ma do tego prawo, nie moge jego wypowiedzi ocenic, choc to forum( wypowiedzi rasistowskie sa karalne, nie jestesmy w Polsce!!!) A kiedy ja czy ktos inny, spokojnie wyrazam inne zdanie na ten temat to obrazaja mnie ze jestem bialym brudasem itd. i to jest ok?

Poczytajcie Netykiete i nie robmy bydla wszedzie gdzie jestesmy.

Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
dobrze gada, polać jej
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
dobrze gada, polać jej

ale cos malo o kolku bylo
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Kolek,jak zaczniesz normalnie gadać to stawiam Ci piwo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
Kolek,jak zaczniesz normalnie gadać to stawiam Ci piwo

dobra zgoda !!!
ale wtedy musze wiedziec co dla ciebie znaczy normalnie gadac
no i jak dlugo bede pod kontrola zanim napije sie piwa
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
ciągle jesteś pod kontrola
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to wiem ale musze wiedziec co to znaczy normalnie gadac
aby spelnic warunki i napic sie piwa
wyzwanie podjelem !!!!
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
kolek napisał:
wiedźma napisał:
dobrze gada, polać jej

ale cos malo o kolku bylo


Wiedzma lej

Kolek a co mialo byc? Mi sie brudow nie chce prac. Sam wiesz najlepiej jaki jestes

Dobrej nocy zycze i spokojnej
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
wiedźma napisał:
ciągle jesteś pod kontrola

muahahaha


Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
inyourface napisał:
wiedźma napisał:
ciągle jesteś pod kontrola

muahahaha




No to teraz bedzie dobrze jak Chuck zawital
Zgłoś wpis


Bliżej nas