Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
Najwyższa na niego pora
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kika napisał:
kolek napisał:
wiedźma napisał:
dobrze gada, polać jej

ale cos malo o kolku bylo


Wiedzma lej

Kolek a co mialo byc? Mi sie brudow nie chce prac. Sam wiesz najlepiej jaki jestes

Dobrej nocy zycze i spokojnej


no w sumie nic
chodzilo o to ze wczoraj glownie o mnie bylo
a dzis tylko czarny i czarny
i poczulem sie pominiety
dobrej nocy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kika napisał:
inyourface napisał:
marek_ams napisał:
Inyourface ja przyznam jednak ze watku rasizm momentami toczyla sie ciekawa
dyskusja. Ale teksty a la "brudasy", "white power" sa moze na miejscu na sajtach
typu Red Watch i sprowadzaja dyskusje do poziomu Giertycha i radia co ma ryja
Ja tez sadze ze Europa jest dla bialych, ale sa inne, bardziej cywilizowane srodki
aby pokazac glownie muzulmanom ze nie sa tu mile widziani.


Ach kolego...mnie nie podpuścisz heheh I jeśli chcesz znać moje zdanie-proszę bardzo.
Przede wszystkim nie wiem co ma na celu przypinanie etykietek z "poziomami" do poszczególnych LUDZI na forum (poniekąd miejscu publicznym), ja wiem że anonimowość dodaje animuszu i JAJ...ale ja bym bardzo chciał zobaczyć tu trochę ogłady (pamiętacie, że są tu też nieletni?) no i PANIE, których wcale nie podniecają "gangsterskie" zawody pod tytułem "kto więcej razy ścierał ze swej twarzy cudzą krew"(uogólniam!). Róbcie sobie ze swoim czasem co chcecie...ale wiedzcie, że z Internetu też trzeba UMIEĆ korzystać, a taki "syf" który tu się czasem ogląda brudzi całe miejsce, w którym NIE TYLKO WY jesteście. Ja proponuję niektórym powrót do podstaw i przeczytanie sobie co to jest "NETYKIETA". Na koniec dodam, że nie mogę się zgodzić z sentencją "MAMY PRAWO PISAĆ CO I JAK CHCEMY", bo tu TEŻ obowiązują jakieś prawa i zasady-fakt, że nie egzekwowane tak bardzo jak te "live", ale SĄ.
Pozdro wszyscy!

dla leniwych, skrót
pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
pl.wikipedia.org/wiki/K%C5%82%C3%B3tnia_internetowa
no i niestety...
pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie


Zgadzam sie calkowicie.
Zwazywszy ze wszyscy Markowi wytykaja udawadnianie wszystko wiedzacego, ale z pasja czytaja i odpowiadaja na wojne ktorej nie lubia chce zapytac czy zachowanie jeszcze kogos was dreczy?
Wiele sie tu mowi o zachowaniu Marka, ale nikt wprost nie powiedzial co mysli o zachowaniu kolka czy czarnego(zwlaszcza po tym jak widzial smierc na ulicy ). Kolega czarnego wspomnial mi kiedys ze moj ip jest latwy do namierzenia Ale jak to mowia musze to z przymrozeniem oka traktowac, bo przeciez nie zrozumialam zartu Nie raz slyszalam wypier... , szmato, nie wiesz z kim tanczysz. Tylko dlatego ze wyrazalam odmienne zdanie Czy to dzieci powinny czytac? Albo przyjade ze snajperem? I czarny nie bierz tego do siebie bo bardzo wrazliwy z ciebie czlowiek, Tobie nic powiedziec nie mozna, ale ty mozesz wszystko nawet innym grozic, ja nie chce ci dokopac poprostu na 95% tematow sie z toba nie zgadzam, co nie czyni mnie alfa omega, wkoncu to ty do Mensa nalezales

Ps.Do Agi-Ja mam pozwolic rasiscie byc rasista bo ma do tego prawo, nie moge jego wypowiedzi ocenic, choc to forum( wypowiedzi rasistowskie sa karalne, nie jestesmy w Polsce!!!) A kiedy ja czy ktos inny, spokojnie wyrazam inne zdanie na ten temat to obrazaja mnie ze jestem bialym brudasem itd. i to jest ok?

Poczytajcie Netykiete i nie robmy bydla wszedzie gdzie jestesmy.



....Kika sama kiedys zajrzalas na forum i zaczelas ublizac ludziom o odmiennym swiatopogladzie...bo to nie byl twoj sposob widzenia rzeczywistosci wiec teraz odbij od oceniania innych..jak kto powinien swiat widziec...tez dostawalam dziwne wiadomosci na prive...ale jakos mnie to nie rusza....moge byc dla kazdego tym co chce widziec...ja wiem kim jestem i co inni pomysla o mnie to mnie nie interesuje....nie szulfadkuje nikogo,a jesli ktos ze mna to zrobi to olewam to...Ktos nazywa mnie prymitywem...ok...moge byc ale nie bede wiekszym od nazywajacego mnie swoim imieniem....
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Bralam udzial w goracej dyskusji na temat rasizmu nie jestem za i wyrazilam swoja opinie. Do tego sluzy forum. Nie przekonywalam nikogo do swojego swiatopogladu. To jak sie nie myle ty powiedzialas do 17 chlopaczka, skoro o dzieciach mowa, ze ruchany jest przez brudasa tylko dlatego ze innaczej myslal i o tym mowil w bardzo kulturowany sposob No ale wg.ciebie glupi bo mlody.

Twoj cytat:
nie szulfadkuje nikogo,a jesli ktos ze mna to zrobi to olewam to..

wiec nie szufladkujesz mowiac brudasy? albo czepiajac sie kobiet ktore sa z turkami, marokankami? bo to idiotki i kur...to nie jest szufladkowanie? Zastanow sie co piszesz bo sama sobie zaprzeczasz, niesiesz dobra nowine jak ludzie powinni zyc, jak zle sa ich klotnie, jacy sa dwulicowi ale twoje komentarze sa wszedzie, zwlaszcza tam gdzie klotnie

Mozesz sobie byc rasistka nie bede cie przekonywac ale nie obrazaj innych a potem sie czepiaj czy kogos moge ocenic czy nie i ktokolwiek wogole!!! Zajmi sie moze soba
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dzień dobry Reszto świata.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kto sie ze mną dzisiaj pokłuci co???? no kto????

Oczywiście żarcik ze strony ,prowadzącego koncert życzeń

witam cieplutko wszystkich Polaków i nie polaków,myszke kiki i kaczorka donalda,który zaraz tutaj zawita
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
doktor ja się pokłócę o to iż będę szybszy na trasie do Paryża
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ród teraz to nie wiadomo sa równe szanse jak busem jade
Zgłoś wpis
37 Postów
Agnieszka Aga
(aga05)
Bywalec
Ps.Do Agi-Ja mam pozwolic rasiscie byc rasista bo ma do tego prawo, nie moge jego wypowiedzi ocenic, choc to forum( wypowiedzi rasistowskie sa karalne, nie jestesmy w Polsce!!!) A kiedy ja czy ktos inny, spokojnie wyrazam inne zdanie na ten temat to obrazaja mnie ze jestem bialym brudasem itd. i to jest ok?

chyba nie zrozumialas mojej wypowiedzi,wiec ci wytlumacze, jak dla mnie kazdy ma prawo napisac co, kogo lubi, czy tez nie lubi, jak czuje potrzebe uzewnetrzniania swoich odczuc to jego sprawa, meczy mnie tylko to, ze jak komus sie to nie podoba to nie potrafi odbic, tylko zaraz mowi jak ten ktos ma myslec. pomimo ze jak sama zauwazylas nie mieszkamy w polsce to jednak swiatopglad pozostal "staropolski ciemnogrod" wolny, czysty i inteligentny umysl nie jest mile widziany
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
A jednak zrozumialam i taka byla moja odpowiedz na 'kazdy moze pisac co tylko chce'.
Jednak tej nie rozumiem
Pewnie ze ma prawo napisac co mysli o Turkach ale w kultularny sposob, bez tekstow typu brudasy. A ja mam prawo pisac czemu mysle innaczej
Czyli dla ciebie "staropolski ciemnogrod" to ludzie krytykujacy teksty typu brudas, bo nie wolno komus mowic co ma myslec, a wolny, czysty i inteligentny umysl ma prawo mowic co tylko mu slina przyniesie na mysl czyli nppalic brudasa w piecu? Bo dla mnie ciemnogrod to widzisz sa ludzie ktorzy brudas bez zastanowienia mowia! I mozesz nie lubic czarnych masz do tego prawo ale czy masz prawo chodzic po ulicy i krzyczec wstretne czarnuchy? Tak teoretycznie oczywiscie.To jest forum miejsce publiczne!!!

Moze poczytaj komentarz Inyourface a dowiesz sie wiecej na temat panujacych zasad na forum.
Zgłoś wpis


Bliżej nas