Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
inyourface napisał:
Najwyższa na niego pora

Oj ten Chuck gdzie on byl kiedy to sie zaczelo? A taki z niego twardziel
Zgłoś wpis
37 Postów
Agnieszka Aga
(aga05)
Bywalec
tak, zgadzam sie z toba w niektorych czesciach twojej wypowiedzi i tak moge chodzic po ulicy i krzyczec co mi sie podoba,
bo to ja poniose odpowiedzialnosc za swoje czyny, a ciemnogrod to dla mnie ci ktorzy probuja mowic
mi ze nie mam takiego prawa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
aga05 napisał:
tak, zgadzam sie z toba w niektorych czesciach twojej wypowiedzi i tak moge chodzic po ulicy i krzyczec co mi sie podoba,
bo to ja poniose odpowiedzialnosc za swoje czyny, a ciemnogrod to dla mnie ci ktorzy probuja mowic
mi ze nie mam takiego prawa


brawo aga05.......mam takie samo zdanie,aczkolwiek nikt tak nie zrobi jak twierdzi pani kika
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
aga05 napisał:
tak, zgadzam sie z toba w niektorych czesciach twojej wypowiedzi i tak moge chodzic po ulicy i krzyczec co mi sie podoba,
bo to ja poniose odpowiedzialnosc za swoje czyny, a ciemnogrod to dla mnie ci ktorzy probuja mowic
mi ze nie mam takiego prawa


Ja tez poniekad sie z toba zgadzam. Kazdy ma prawo robic co chce z tym ze poniesie odpowiedzialnosc. Tak pewnie ze masz prawo, ale jak podejdzie policjant do ciebie i powie ci ze masz poniesc odpowiedzialnosc bo tak mowic nie mozna, to wedlug twojej logiki on moze ci to powiedziecco mozesz czy nie, czy tylko odbebnisz kare i dalej bedziesz chodzic po ulicy krzyczac?
Bez pewnych praw to dopiero bylby ciemnogrod!
Nikt ci nie mowi co masz myslec, tylko krytykuje jak myslisz, co na forum wedlug mnie jest normalne puki sie kogos nie obraza. Ale to cienka granica.... Jesli ktos ma prawo powiedziec brudas, ja mam prawo powiedziec ze mi sie to nie podoba!!!

Nigdy nikogo nie skrytykowalas ze cos nie tak robi, powiedzial? Taka wolna jestes?bo ja takich ludzi nie znam, wlacznie ze mna, i dziwi mnie ze zamiast powiedziec co myslisz i trwac przy tym jak to robi wolna osoba mowiesz Markowi co ma nie robic, czyli sama robisz to o co go oskarzasz... I tak sie kolko zamyka.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
doktor napisał:
aga05 napisał:
tak, zgadzam sie z toba w niektorych czesciach twojej wypowiedzi i tak moge chodzic po ulicy i krzyczec co mi sie podoba,
bo to ja poniose odpowiedzialnosc za swoje czyny, a ciemnogrod to dla mnie ci ktorzy probuja mowic
mi ze nie mam takiego prawa


brawo aga05.......mam takie samo zdanie,aczkolwiek nikt tak nie zrobi jak twierdzi pani kika


A co takiego twierdzi pani kika? przytocz mi? bo napewno wiesz lepiej niz ja sama...
Twierdzisz ze zart byl na miejscu twojego kolegi za ktorym tak tesknisz w stylu 'brudasy do pieca' ale nie na miejscu byl post sus rasisci do pieca? Ty masz prawo jej mowic co jest na miejscu a co nie ale juz twojemu koledze nikt nie ma prawa powiedziec ze to jest nie na miejscu. Wiec twoje prawo wolnosci wypowiedzi jest ponad moim. ty mozesz krytykowac ja nie.
Prawo, prawo, prawo ach....trudna sprawa co mozemy a co nie, ale co sie dziwic po tylu zaborach....
Dobrze ze twoje zdanie ma takie solidne podstawy podwojnej moralnosci o ktorej mowi Ark
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
: ]
Zgłoś wpis
54 Posty
Yan Piątek
(piątek)
Gaduła
gdzie się tacy chowają jak ten książulek z filmu youtube? Powinni mu dać dożywocie.
Zgłoś wpis


Bliżej nas