Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

COVEBO - Holandia

Czytali temat:
11 Postów
Sebastian Darsznik
(Kochanawredota)
Bywalec
Kto z was pracował przez tą agencję i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami ?
Zgłoś wpis
1 Post
Dariusz ddd
(Darus81)
Początkujacy
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
hm pracowalam 3 miesiace dla tej firmy
ja ogolnie trafilam swietnie
i do dzis wynajmuje od tej firmy pokoj ogolnie jestes fer to oni takze
sa wyplacalni
ale to tez zalezy pod ktore biuro trafisz tu w w nl sa 3 haselt bunschoten i nijkerk ja nalezalam pod najkerk i koordynatorzy hoolendrzy ale ogolnie wszystko git ale to moja opinia
powodzonka
Zgłoś wpis
1 Post
EWELINA DANIELCZUK
(blondi8)
Początkujacy
Witam-pracowalam w Covebo 19 miesiecy podlegalam pod biuro w Zeewolde,bylam bardzo zadowolona zarobki w porzadku na czas warunki mieszkaniowe w porzadku-nigdy nie mialam problemu z koordynatorami dla mnie byli w porzadku,pracowalam 48h tygodniowo a bylo i wiecej,dzieki pracy w Covebo dostalam kontrakt holenderski zorganizowali kurs holenderskiego-takze same plusy dla COVEBO-pozdrawiam Ewelina Danielczuk
Zgłoś wpis
1 Post
lukas wesolowski
(djwesol)
Początkujacy
ja powiem odrazu co do firmy covebo jest to najgorsza firma w holandi ktora oszukuje ludzi pracuja za grosze nie polecam tej firmy pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Stawki..śmieszne. Praca..owszem..na telefon..ale większośc biur tak już pracuje. Mieszkania? we Flevolandzie są dobre i przestronne. Obłożenie..owszem..zawsze przynajmniej po 2,3 osoby w pokoju. Koordynatorzy..to też tylko ludzie, ale zdarzają się nieudacznicy..jak wszędzie. Pakiety i opłaty..no..tutaj popłynęli!! Koszą kupe kasy z każdego pracownika z czym nie spotkałem się jeszcze nigdzie wcześniej..a kilka biur zwiedziłem. Brak wynagrodzenia dla kierowców. Z drugiej strony jak słysze że człowieczek pracuje już 42h (piątek wieczorem) i leje już na tą robotę bo nie ma nawet kiedy kasy wydać..to sorawa ale z takim nastawieniem nie wyjeżdżajcie do Holandii.
Zawsze to jakiś początek..a na początek polecam. Jednak im prędzej wyprowadzicie się na swoje, tym zdrowiej dla Was
Zgłoś wpis
29 Postów
malwina xxxx.
(malwisia1604)
Bywalec
wisz nie zgadzam sie z twoja niesety opinia !!
wiesz znam ta firme d podszewki mimo wszystko jesli ktos o niej tak mowi to najwyrazniej zle sie wdrazył w jej temat. naprawde
zanim ktos osadzi lub przectawi ta firme w złym swietle niech ja pierw bardzo dobrze pozna by wydac o niej opinie pozrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Heh, nie bądź taka tajemniecza ze swoimi poglądami droga Malwinko??
Zgłoś wpis
29 Postów
malwina xxxx.
(malwisia1604)
Bywalec
jeżeli myślisz ze sie myle na temat ktory zaczałes to moze ty mi cos powiesz na temat tej fiirmy ??
co t o niej wiesz moze wiecej niz ja ??
chcetnie sie czegos dowiem jesli masz ty jakies ciekawe poglady na ten temat ??
moze dowiem sie czegos czego jeszcze niewiem ??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie irytuj się. Nie ma potrzeby. Covebo (ocena subiektywna) należy do firm nastawionych na duży, szybki zysk kosztem ludzi, którzy są zmęczeni polską egzystencją i nie sprzeciwią się nawet wykonywaniu tej samej pracy za kilka E mniej niż dostawali wcześniej..z wiadomych powodów. Staram się maxymalnie ograniczyć kontakty z biurem bo atmosfera tam panująca przypomina..hmm..nie, tam poprostu siekiera wisi w powietrzu. A wyścig szczurów..heh, koordynatorzy tracą zdrowie (choć co poniektórzy znają się na swojej robocie ..np. mój,hehe), ludzie nerwy, a holenderskie szefostwo potrafi perfekcyjnie robić sobie z tego wszystkiego jaja i.. wymawiać "k--mać" "itp" z akcentem godnym pozazdroszczenia. Pozytywy są bo i opieka jest na poziomie, wprowadzenia do pracy (obserwuję to u siebie co kilka dni). Ale Słonko..dziwnym trafem mam porównanie z Adeco, E&A i McDoitem i..z biegiem czasu tam wciąż zarabia się więcej Opłaty są mniejsze, a personel chyba jednak bardziej odsiewany co wpływa na jakość pracy.
Ja nie mogę narzekać bo mam "ustawione zewnętrznie" warunki i nikt mi do domku nie wchodzi bez pytania ale nie zazdroszczę teraz zaczynającym.
Cały czas czekam na Twoją odpowiedź i może porównanie do innych firemek?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas