Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
2 Posty
Początkujacy
Moze firma jak i wszystkie,kazda oszukuje jak sie da,praca na tel.ostatnio pracowalam przez ta firme,jednym slowem banda oszustow a w szczegolnosci taki dupek jak Mariusz Tomaszowski,koordynator na limburgi!!!Uwazajcie na niego!!!jak mozna zatrudnic tak nieodpowiedzialne osoby z krimalna przeszloscia...i pewnie to kwestia czasu gdy go zamkna,koles wiecznie nacpany,zreszta duzo by pisac na ten temat.ODRADZAM tej firmy ze wzgledu chocby na takich ludzi chorych jak ON!!!strach wsiasc do samochodu,wiem bo jechalam i moglo sie to zle skonczyc gdyz jest to czlowiek powaznie chory.POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
2 Posty
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Heh, tak..ale uwierz że wszędzie się tak dzieje, gdzie nie są wymagane zaświadczenia o niekaralności. Pozatym co to obchodzi koordynatorów? Swoją rolę spełniają..szukają człowiek do zapełnienia wakatu i..znajdują. A kto się z takimi potem użera? Już wiesz U mnie najczęściej bywali milionerowie z zamrożonymi kontami w Szwajcarii, co to pracowali z nudy. I winka z kartonu pijali do..zamiast kolacji.
Ale czy to świadczy o firmie? Heh, zauważ że praca jest. Tyle że tymczasowa i na telefon..heh, ale to dobra podstawa do załatwienia właśnego meiszkanka, zarejestrowania się jako bezrobotna i ..poszukania pracy w innych już holenderskich biurach gdzie wymagają odrobiny języka, własnego dojazdu i meiszkania. A wiedz że tak robi multum obcokrajowców, którzy są emigrantami. Cóż, jeśłi masz lepsze rozwiązanie na początek toczekam na Twojego kolejnego posta
Zgłoś wpis
1 Post
Marta Gajerska
(Martha28)
Początkujacy
WITAM. SZUKAM OSOBY KTÓRA CHCIAŁA BY ZE MNĄ JECHAĆ DO HOLANDII. JUŻ DWA RAZY JECHAŁAM PRZEZ AGENCJĘ COVEBO I DWA RAZY SAMA MUSI TO BYĆ DZIEWCZYNA. CHODZI O TO,ŻE NIE CHCĘ PO RAZ KOLEJNY BYĆ W POKOJU Z JAKĄŚ OBCĄ OSOBĄ PO PRZYJEŹDZIE DO HOLANDII. NIE WIEM CZEMU ALE CHYBA MIAŁAM ZA KAŻDYM RAZEM PECHA BO MIESZKAŁAM W OBU PRZYPADKACH Z BABKAMI 50-ĘCIO LETNIMI CZYLI OGÓLNIE MASAKRA,ZERO TEMATÓW DO ROZMÓW A NA DODATEK JEDNA BYŁA TAK ZŁOŚLIWA,ŻE O 5RANO SUSZYŁA SOBIE W POKOJU WŁOSY SUSZARKĄ. NIE BĘDĘ ZANUDZAĆ:] JEŻELI NIE CHCESZ JECHAĆ SAMA TO DAJ ZNAĆ:]JA MAM 28 LAT,JESTEM Z KATOWIC. JAKBY CO MOGĘ WYJECHAĆ OD 25MARCA. PROSZĘ PISAĆ NA E-MAIL: FAST66@WP.PL
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Za 22lata też będziesz miała 50 lat. I ktoś inny młodszy niebedzie chciał z Tobą przebywać. Oby to niebyły twoje dzieci
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiciu napisał:
Za 22lata też będziesz miała 50 lat. I ktoś inny młodszy niebedzie chciał z Tobą przebywać. Oby to niebyły twoje dzieci
Brawo Wiciu. Duża szklaneczka. A może ta podróżniczka nie bierze pod uwagę udziału w obchodzeniu 50-tej rocznicy urodzin.
Zgłoś wpis
1 Post
Karol Kluslak
(Karol122em)
Początkujacy
Ja mogę pochwalić tą firmę. Warunki mieszkaniowe były bardzo w porządku. Widać że się starają. Praca była zawsze zagwarantowana, wypłata w terminie- po prostu polecam. Poza tym trzeba pracować to nie wakacje - ale kasa dobra. Co ważne traktują Cie poważnie i profesjonalnie. Jedź i spróbuj to zobaczysz.
Zgłoś wpis


Bliżej nas