Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Konto Bankowe - Holandia

Czytali temat:
Janusz Przybylski (877 niezalogowanych)
12 Posty
Limak Pole
(laif)
Bywalec
Witam,
możecie mi polecić jakiś holenderski bank w którym są jakieś atrakcyjne warunki utrzymania konta.

Jak możecie to podawajcie ceny ewentualnych kosztów, np. za przelewy,utrzymanie konta,prowizje za płatność karta etc.
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Ja mam w Rabo i place jakos 8 euro za kwartal.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
utrzymanie konta i pozostale koszty sa bardzo niskie badz zerowe ... (uslugi w polskich bankach sa jede z najdrozszych w europie).
Jezeli mieszkasz w NL i masz zamiar zostac dluzej niz kilka tygodni, to koniecznie musisz zalozyc tutaj konto- to ulatwi ci zycie!
Polecam Rabobank.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
12 Posty
Limak Pole
(laif)
Bywalec
Powiedzcie mi jeszcze jakie dokumenty beda mi potrzebne aby załorzyc konto w tym banku??
Zgłoś wpis
14 Posty
Agneszka Bulka
(Potworek)
Bywalec
Hej ja nie polecam Rabobanku tam potrzeba meldunek albo potwierdzenie od pracodawcy ze cie zameldowal. Polecam ING maja dobre konta przez rok za damro mie placisz za prowadzenie konta a jedzne co potrzebujesz do zalozenia konta to dowod i sofii numer. Sama mam juz 2 konta i jestem zadowolona nie place prowizji nawet w polsce jedznie przewalutowanie jest rozne ale to normalne.Jesli potrzebujesz w tzm pomocz chetnie pomoge.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a to rzeczywiecie... jak w ING tak male wymogi sa i koszta... to pewnie dla Ciebie bedzie tam lepiej.... Dla kazdego cos innego
Zgłoś wpis


Bliżej nas