Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

nie płaca za wykonaną pracę - Holandia

2 Posty
Początkujacy
Witam. Mam kłopot z jednym biurem pracy w okolicach Rotterdamu.
w/w biuro odmawia wypłacenia pieniędzy za pracę, a nie są to małe pieniądze. Biuro , także unika kontaktu ze mną. Koordynatorami tego biura pracy są polki, które lubią rodaków oszukiwać. Przykre ale prawdziwe .
Jeśli ktoś z Was wie gdzie powinienem się udać z tą sprawą to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Ja wytoczylabym sprawe do sadu.

Ale nie bylam nigdy w takiej sytuacji, wiec mozliwe, ze jest lepsze rozwiazanie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pozostaje inspekcja praca w dany rejonie , w którym się mieszka i sąd rozjemczy ..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zacznij formalnie od policji "aangifte".

Wyslij pismo do ABU. www.abu.nl/abu2/pagina.asp?pagkey=100598

Informacje (lub dowody obciazajace przekazac) siod'owi.
(www.siod.nl/)

Wszelka korespondencja listem poleconym!

Moim zdaniem przy tego typu sprawach juz adwokat jest konieczny.

Media moga byc przydatne do rozglosu sprawy ; )

ps. Jak sie nazywa firma?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
stradivarios napisał:
Witam. Mam kłopot z jednym biurem pracy w okolicach Rotterdamu.
w/w biuro odmawia wypłacenia pieniędzy za pracę, a nie są to małe pieniądze. Biuro , także unika kontaktu ze mną. Koordynatorami tego biura pracy są polki, które lubią rodaków oszukiwać. Przykre ale prawdziwe .
Jeśli ktoś z Was wie gdzie powinienem się udać z tą sprawą to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Podaj mi namiary tego biura, zostaną wypłacone pieniądze w szybkim terminie z negatywnymi konsekwencjami dla tego biura. Miłe panie Polki mogą odpowiedzieć przed sądem, potrzebne są tylko dowody. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Mozesz sprobowac rownie Het Juridisch Lokket.
Zgłoś wpis


Bliżej nas