Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kto zostanie Prezydentem RP? - Holandia


()
Początkujacy
Dla mnie osobiscie lista kandydatow na urzad Prezydenta RP .....jakos mizerna, nie ma autorytetow ani ludzi wybitnych, ale to moja opinia i pewnie sie myle..
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
Adamm napisał:
Dla mnie osobiscie lista kandydatow na urzad Prezydenta RP .....jakos mizerna, nie ma autorytetow ani ludzi wybitnych, ale to moja opinia i pewnie sie myle..
Mam takie samo zdanie i zupelnie nie wiem na kogo bym zaglosowala .Nikt szczegolnie nie zapadl mi w pamiec'' bo cos tam zrobil dla Polski '' no moze tylko Andrzej Lepper , ale to zupelnie z innych powodow i brrrr jakos tego Pana jako swojego prezydenta nie widze .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Zgadzam sie z Wami.
Sposrod wszystkich kandydatow tylko dwoch ma realna szanse wygrania wyborow. W tej sytuacji bede glosowac oczywiscie przeciwko Jaroslawowi. Lekko przerazona wrocilam wlasnie z Polski. W moim miescie ma on dosc wysokie notowania!
Oby nie spelnila sie regula, ze nieszczescie chodza stadami... Powodzie, upaly, plaga komarow i jeszcze J.K. - to za duzo na nasz biedny kraj...

Pozdrowionka!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Szczerze mówiąc od x czasu kibicuje p.Korwin-Mikke...Niestety jakos szczescia nie ma...Z tych wszystkich matołów-on od zawsze jakoś do gustu mi przypadał..
@UP Viooltje
Nawet nie strasz że w Grodzie Bachusa J.K ma takie wysokie notowania...BRRRRRR!!!
A i szkoda iż nie wiedziałem że byłaś tak blisko i nie miałem okazji nawet piwka wypić z prawdziwa fanką Falubazu...
Byłem w tym samym czasie w PL....Licze ze kiedys to sie nadrobi.....PZDR
I sorka za OT.....
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hey Bziku!

Falubaz wygral z Czestochowa, ale to chyba bylo to przewidzenia.

Jesli chodzi o wybory - nie kibicuje nikomu, bo jakos nikt mnie nie porwal. Charyzmatyczny przywodca trafi sie moze dopiero w przyszlym pokoleniu. Ale na pewno jestem przeciwko Jaroslawowi.
Niekoniecznie trzeba we wszystko wierzyc, ale przytaczam ciekawostke z blogu Palikota:

Cudowne życie mądrzejszego brata

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi. Żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.
3) Cud trzeci. Rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki, i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?
PISOWCY!!! Gdzie wasza rewolucyjna czujność? Przecież agenturę znaleźliscie w każdym opozycjoniście, który działał dalej politycznie po 89r. Wy - środowisko radia z ryjem, gazety wolskiej, pisu - dawniej za komuny zwane katolikami koncesjonowanymi, którzy wspierali władzę ludową jak umieli, popierali zawsze i wszędzie, nawet w czasie stanu wojennego, wy - byli działacze PRON, członkowie PZPR, dziś w PISie i organizacjach z nim związanych, jak np. sędzia "kat opozycji" Kryże, apeluję do was - co z waszą rewolucyjną czujnością? Faceta, który już w wieku lat 19 poszedł siedzieć za działalność opozycyjną nazywacie komoRUSKIM, a przewodzi wam facet, życiorys którego jest dziurawy jak szwajcarski ser? Co z wami katonarodowi-socjaliści??????
Janusz Palikot (12:00)

Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas