Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Praca w Amsterdamie polega na pakowaniu zabawek. - Holandia


()
Początkujacy
Praca w Amsterdamie polega na pakowaniu zabawek do pudełek klocków, naklejanie etykiet etc.
Mile widziane: podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

Stawki: 9,98 brutto/h Praca na 2 zmiany + 14% dodatek
Mieszkanie: 50euro/tydzień
( nie dotyczy osób posiadających własne mieszkanie )
Praca zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Szczegóły oferty --> www.holand.net
praca nie wymaga doświadczenia w związku z tym liczy się kolejność zgłoszeń.
kontakt wystarczy napisz esemesa z Holandii na nr 3555 w
treści wpisz MAT WERK imię i nr telefonu z Polski sms na nr 91909 o treści FOR WERK dzięki czemu
znajdziesz się w naszej bazie danych my oddzwonimy i podamy szczegóły..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
oferta ta nie dotyczy osob z wlasnym mieszkaniem.....hahaha...z obawy przed tym , ze spakujemy swoje zabawki i przeniesiemy sie do piaskownicy na wlasnym podworku? welkom in Auschwitz
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Adamm chyba zle to zrozumiales przeczytaj jeszcze raz...Pozdro!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Oczywiscie! Zwracam honor. Sorki.
Dzieki Blondyn
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A za sms zaplacisz z 10 euro Aaaaaahahahahaha i ci pozniej powiedza ze przykro, ale juz nie ma miejsc HEHEHE i tak ludzi robia w CHU...a . Przepraszam za szczera wypowiedz . Pozdrawiam i dziekuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sara sorki za moj francuski, ale chyba totalnie popierdolilo cie z tymi sms-ami.
Nie interesuje mnie ta praca, ale wqrwia mnie jak polactwo szuka frajerow
wsrod Polakow. Nie pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co ty taki nerwowy, czytaj dobrze co napisalem, taka jest prawda. Cwaniaki dorabiaja sie na desperatach i nie pierdo.. ze tak nie jest. Widocznie malo wiesz na pewno przyjechales na daleki zachod z Germany pasport i latwo bylo sobie tu rzadzic heheh i nie chce mi sie podawac przykladow na temat robienia w chu..a ziomkow bo widze ze z toba normalnie nie mozna porozmawiac facet. A ja pozdrawiam a co moze sam masz zysk z tego ogloszenia i zawijasz gowno w ladny papierek??
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
O Fuck Mirekb215 kolego tez nie czytasz uwazniePozdro!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A bo sie zdenerwowalem kolega powyzej brzydko sie wyraza ze motyw z sms nie jest mozliwy a wiem ze moze byc a nie musi, znajomy odpowiadal na takie ogloszenia to jeszcze do tego musial kilka razy potwierdzic i odpowiedziec na pytania heheh i gratis 10 euro Lebary zamienilo sie w chwil kilka 0 euro heheh No, ale jak ktos nie ma wyjsca to czemu nie niech wysyla, pozniej moze byc smutny lepiej niech przez strone sie skontaktuje prawda??? W pierwszym poscie podalem taki przyklad aby wszyscy ktorzy chca odpowiadac na takie ogloszenia niech to przemysla i tyle, prosta ludzka rzecz przemyslenie, bo jesli ktos nie ma na chleb bedac tu to te okolo 10 euro jest warte duzo wiecej. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Mirekb215 ale nie o to haloooMarek nie pisal do Ciebie tylko do SaryA to co piszecie to racja ladny wkret
Zgłoś wpis


Bliżej nas