Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Zbigniew K. Andrzej Juszyński Bartlomiej Ewela40 S4 Legend Frozenrose (24482 niezalogowanych)

()
Początkujacy
dość ciekawe ogłoszenie dla osób rozmawiających po holendersku,

Pracownicy produkcji, pakowacze Noord Brabant
Poszukiwane osoby do pracy przy pakowaniu różnych produktów w różnych firmach na terenie Noord Brabant

Wymagana dobra znajomośc języka holenderskiego, oraz zdolnośc i chęć do pracy w systemie zmianowym. Poszukiwane kobiety i mezczyźni.

Dobra znajomość języka niderlandzkiego
Zdolność i chęć do pracy w systemie zmianowym
Contactpersoon: Susanne Reich
Telefoon: 040 213 66 60
E-mail: susanne.reich@delius.nu
Delius Eindhoven
Leenderweg 107
5614HL Eindhoven
Zgłoś wpis
1 Post
Ant Mal
(Zlomek)
Początkujacy
Witam,

Jakbyś znalazł jakąś pracę dla par to byłbym Ci bardzo wdzięczny
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dokładnie, jak ktos chce komus pomóc bezinteresownie to ta osoba albo jest nie normalna albo przekret. Teraz to kazdy na kazdym chcialby zarobic i niewazne jakim kosztem aby po trupach aż sie żygać od tego chce.

Johen_luz szacuneczek dla ciebie za pomysl i dzialanie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Szanowny ZooMboss . Nie spotykam ogłoszeń dla par. Holenderskie biura pracy tymczasowej szukaja pracownika na określone stanowisko. Doradzałbym szukac pracy pojedynczo tak,żeby chociaz jedna osoba "złapała" miejscówke, bo zawsze wtedy jest łatwiej szukac pracy dla drugiej osoby.
Oczywiście dochodzi tu kwestia zaufania i wielu innych spraw na temat których nie bedę się wypowiadał. pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolejne ciekawe ogłoszenie dla osób znających język w stopniu umożliwiającym pracę :

Pracownik produkcji Ede


Dla kilku dużych firm produkcyjnych w Ede Randstad poszukuje pracowników produkcyjnych. Praca w systemie 2 ii 3 zmianowym,
wymagana znajomośc języka/-ow umozliwiająca prace, chec do pracy, firma nie gwarantuje zakwaterowania, 40 godzin tygodniowo, umowa czasowa z widokiem na vast contract


Contactpersoon: Angela Riezebos
Telefoon: 0318-672585
E-mail: Angela.Riezebos@nl.randstad.com
Randstad Ede Logistiek
Arnhemseweg 4
6711HA EDE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
trzy bardzo ciekawe ogłoszenia w dziale "Ogłoszenia" , nie ode mnie, ale dla każdego, pozdrawiam, wstawiam tego posta tylko dlatego że w sytuacji gdy wiele osób pisze do mnie zapytania w temacie pracy a o głoszenia w dziale ogłoszeń maja oglądalnośc na poziomie 2 do 3. wieć , że tak zapytam o co kaman??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Spoko rób swoje, nie patrz a negatywne opinie bo zawsze tak owe sie znajdą. Może kiedys ja bede potrzebowal nowej pracy i przez Twoje działania ja znajde to wtedy będę tobie szczerze dziekował i jeszcze za to ze tak powiem " flache "postawie w ramach podziekowań albo nawet dwie Pozdrawiam
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
i temacik tak jak by stanoł w miejscu ,,co z toba kolego
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Iraa Człowieku, chyba powinienem przeprosic ze mam urlop. ale tak sie składa ze mi tez sie nalezy, wiec wytrzymaj, to po pierwsze, po drugie wlasnie pprzeszukiwałem dzial Ogloszenia, sa tam ogloszenia np z Job Servece, bardzo ciekawe, i wiesz ile w sumie miały odsłon ??? 7 słownie siedem, wieć nie twórz wrażenia jakoby owi super poszukujący pracy czekali z niecerpliwością na ogłoszenia ode mnie. na niedzieli taki ogloszenia przegladane sa ok 700 do 1000 razy, na portalu z ogloszeniami o prace moje ogloszenia maja ok 1200 odslon na sztuke, wiec wiesz co mysle...
i tak na koniec: dalej bede dawal ogloszenia , moze ktos z nich skorzysta. ale zaczynam sie zastanawiac ze byc moze moja niderlandia to bardziej portal randkowow-towarzyski, dla osob w wiekoszosci bardzo dobrze sutawionych w Holandii, hehe , tak wynika bowiem z ilości odsłon w dziale ogloszenia dam prace.
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Siema kolego,fajnie ze masz urlop odpoczniesz sobie,moim zdaniem ludzie wchodzą na "niedzele" bo jest najbardziej znana i ogłoszenia są dodawane typowo w formie ogłoszeń a nie forum,ale to co ty tu robisz jest dobre,uwierz gdybym miał taka możliwości pomocy też bym to robił,a po za tym na wszystko potrzeba czasu działaj dalej.pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas