Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

praca w szklarnii watpliwosci - Holandia

2 Posty
Magdalena Radzioch
(MaaDziK)
Początkujacy
Witam znalazlam oferte pracy tutaj na forum w dziale ogloszenia w szklarnii firma nazywa się GMkrystal GmbH oferta jest dość konkretna jednak mam pewne watpliwosci po wymianie e maili oswiadczaja ze trzeba przelac 100 euro przez Western Union jako kaucje zwrotna za Hotel ktora oczywiscie oddaja po przepracowaniu pierwszego tyg. Spotkaliscie sie kiedys z czyms takim? aha i wyjazd jest jutro o 20 do tego czasu trzeba zaplacic i przeslac kopie dowodu.

Bylabym wdzieczna za odpowiedzi
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
WYDAJE MNIE SIE TO TROCHE SZEMRANIE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja bym dal sobie spokój po pierwsze krotko mówiac przez western union dokonuje sie nawiecej przekretow jesli chodzi o przelew gotówki bo każdy może odebrac a po drugie nigdy nie spotkałem sie z tego typu polityką przez biuro pracy że najpierw kassa a pozniej praca. Podziekuj im i szukaj dalej. Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
aha zapomniałem powiedziec ze dużo przekrętów podszywa sie pod inne firmy i wystarczy tylko zmienic numer telefonu kontaktowego. Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No Mirek niestety sa biura co pobieraja gotowke , ja tez placilam 100 zł. aby wyruszyc do pracy- fakt faktem po ukonczeniu kontraktu biuro zwrociło ....ale roznie moglam wtedy myslec.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No moj kolega tez placil nawet 250 zl, ale to placil w polsce w biurze pracy przy ktorym od razu podpisal umowe, pobierali zadatek ktory mu również oddali. Pobrali aby w przypadku kiedy sie rozmysli zrekonpensowac juz dokonane koszta itp. załatwiajac mu tu prace a to zmienia postac rzeczy, ale komus przez western union i nie wiadomo co i jak nie ma umowy no to o takim motywie jeszcze nie slyszalem.
Zgłoś wpis
1 Post
Dorcia xxx
(doorra)
Początkujacy
To banda oszustow!!,nie dajcie sie nabrac tak jak moja znajoma,wyslala pieniadze,a w dzien wyjazdu zaden autobus sie nie pojawil,a facet nie odbiera telefonow!!!
sprawe zglosila na policje ,ale czy teraz odzyska pieniadze?? raczej watpie;
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Własnie ciekawi mnie interesujaca rzecz ze biura na południu polski czyli Opole i te rejony pobieraja taka opłate. Ja pochodze z wielkopolski i tutaj biura nie maja w zwyczaju takiej opłaty pobierac. Przynajmniej nie mieli trzy i pół roku temu. Uświadomiłem sobie to w sytuacji kiedy mieszkalem na jednym domku z ludzmi z opola i pobliskich rejonów. wiadomo jak to jest każdy był nowy i sie zadawało pytania jak tu sie znalazłes przez jakie biuro i ile na godzine itp. To ja ze znajomymi z wielkopolski bylismy zdziwieni ze takie owe opłaty sa no, ale co kraj to obyczaj a ludzie ze Śląska to już przeciez moga mówic ze: A u nas w niemczech
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MaaDzik to lepiej mi wpłać na konto te 100 euro przynajmniej bedziesz wiedział kto Cie w chuja zrobił hehehe żart. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
2 Posty
Magdalena Radzioch
(MaaDziK)
Początkujacy
Dzieki za wpisy po czesci to one mnie zmotywowaly zeby ta propozycje odrzucic
Jesli nawet wszystko by sie zgadzalo to za bardzo to bylo podejrzane i zle zorganizowane zeby mozna bylo zaryzykowac
Zgłoś wpis


Bliżej nas