Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pytanie Odnosnie OWV - Holandia

Czytali temat:
(1533 niezalogowanych)
8 Postów

()
Początkujacy
Witam. Znajomy rejstrował się w UWV , poprzez wysyłanie Papierów wypisywanych recznie , gdyz nie posiada Meldunku w Holandii. Kiedy dostanie Odpowiedz czy dostanie czy nie?? < Papiery wysyłał w pierszym tygodniu sierpnia.>, i o jakim Okresie dostanie Zasiłek.? , I w jakich dniach zasiłki sa wypłacane na konta.?? Dziekuje Bardzo Za Odpowiedź.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
że tak zacytuję z pewnej broszury OGÓLNIE DOSTĘPNEJ na stronie UWV. "Jeżeli w dalszym ciągu mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o telefoniczny kontakt z Infolinią dla Pracowników
UWV pod numerem 0900 - 9294 (taryfa lokalna). Jeżeli dzwonią Państwo z Polski, proszę skorzystać z numeru
+ 31 88 898 20 01 (taryfa międzynarodowa)."
oczywiście broszura jest po polsku. Powiedz znajomemu że najprościej jest zadzwonić.

aaaaa co tam zaszaleję dam Ci linka do całej broszury, , stać mnie.http://www.uwv.nl/Images/Praca%20w%20Holandii_tcm26-243241.pdf,
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
johen_luz napisał:
oczywiście broszura jest po polsku.

Dla mnie jest to banalne. Ciekawe czy w Polsce jest broszura po holendersku, turecku ...... ?

Ps. Jak sie nie myle, kiedy osoba nie posiada meldunku zamieszkania (gminie) nie ma prawa do zasilku, tak logicznie, wydaje mi sie ze holandia to nie sinterklaas (mikolaj).
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiele rzeczy jest banalnych, najważniejsze że są pomocne czy też użyteczne, papier toaletowy też jest banalny a jaki pomocny? nieprawdaż...
Zgłoś wpis
8 Postów

()
Początkujacy
mgh napisał:


Ps. Jak sie nie myle, kiedy osoba nie posiada meldunku zamieszkania (gminie) nie ma prawa do zasilku, tak logicznie, wydaje mi sie ze holandia to nie sinterklaas (mikolaj).[/quote]
Osoba nie posiadająca Meldunek w Holandii, ma Prawo,
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moze i pomocne, tylko szkoda ze wzystko kosztem spoleczenstwa - w koncu ktos to musi oplacic. Moim zdaniem kazdy normalny powinien do 3 miesiecy cos tu znalesc, dlatego tez uwazam ze zasilki powinny nie duzej trwac niz 6 -max 10 miesiecy (zapobiedz pokusa naduzycia). To jest tylko moja osobista opinia.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Titolandia napisał:

Osoba nie posiadająca Meldunek w Holandii, ma Prawo,


Mysle ze najlepiej tam zadzwonic, wtedy zostanie cala procedura dokladnie wyjasniona i Twoj kolega bedzie wiedzial na czym stoi. Jeden znajomy (holender) byl 1.5 miesiaca na zasilku, ale musial osobiscie sie meldowac w UWV (fizycznie).
Zgłoś wpis
8 Postów

()
Początkujacy
mgh napisał:
Moze i pomocne, tylko szkoda ze wzystko kosztem spoleczenstwa - w koncu ktos to musi oplacic. Moim zdaniem kazdy normalny powinien do 3 miesiecy cos tu znalesc, dlatego tez uwazam ze zasilki powinny nie duzej trwac niz 6 -max 10 miesiecy (zapobiedz pokusa naduzycia). To jest tylko moja osobista opinia.
Ta Odpowiedx jest nie na Temat. Wiec Proszę Odpowiedzi tylko związane z Tematem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Titolandia napisał:
Ta Odpowiedx jest nie na Temat. Wiec Proszę Odpowiedzi tylko związane z Tematem

Off-topic reakcja, kierowalem sie nie do Ciebie tylko "johen". Pzd
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgadzam się z Toba ale z drugiej strony jeżeli państwo jako takie daje taka możliwość to można z niej skorzystać. można , niekoniecznie trzeba. pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas