Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

bukszpan - Holandia

Czytali temat:
(1315 niezalogowanych)
1 Post
ARKADIUSZ KOREK
(HRABIA WAL GO DESKO)
Początkujacy
PRACA DLA PARY 15 Godziny, 42 Minuty temu
Praca przy bukszpanie dla pary.
Od zaraz praca przy formowaniu drzewek z bukszpanu w okolicach Boskop.
Stawka 7 euro netto, mieszkanie za darmo.
Wymagana komunikatywna znajomosc jezyka holenderskiego.
Mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.
Zgloszenie prosze przesylac na maila cv@intenzabv.nl
Kontakt : Joanna 0642626780

Intenza BV

Chciałbym się dowiedzieć czy nie stanowi przeszkodę brak znajomości języka holenderskiego,znajomość tylko i wyłącznie podstawy j. angielskiego
na jaki okres jest to wyjazd
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
7 euro na godzine ????
Nie jestem zainteresowany ale chyba Joanna wklada do kieszeni drugie 7 za "posrednictwo"
Nie robcie rodakow w chuja bo az nieprzyjemnie sie czyta takie ogloszenia polskich naganiaczy - naciagaczy.
Zgłoś wpis
8 Postów

()
Początkujacy
Niech Mi ktoś Odpowie Jak Godnie, zaznaczam Godnie zyć < a nie wegetować> w Holandii za 7 euro na godzine?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ejj , nie zniechecajcie kolegi 7 euro netto na godzine i mieszkanie za darmo to nie jest jeszcze tak zle. Biura posrednictwa pracy po oplacie za domek oferuja jeszcze mniej. Takze jesli masz mozliwosc tam pracy razem ze swoja kobieta jestem za. Moze sie szefowi twoja praca spodoba i zaoferuje kontrakcik i wieksza kase. Nie od razu Rzym zbudowano. A moze kolega jest w polsce i nie ma zajecia albo praca za 1200 zl nic do stracenia. Pozdrawiam i powodzenia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Po drugie kolego to masz tam dane kontaktowe odezwij i oczywiscie badz ostrozny. Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No coż, chcąc nie chcąc musze odpowiedzieć. Nie będę cytował nikogo , szkoda mi czasu. Ale kilka rzeczy musze napisać.

1. Szanowni Pieniacze. W tym ogłoszeniu jest zaznaczone że jest to ogłoszenie biura Intenza BV. Wiem, że jako wybitni znawcy holandii macie świadomośc że biura pośrednictwa zyja z delegowania pracowników do swoich klientów. Jeżeli nie wiedzieliście tego wczesniej , to wiecie teraz i mam nadzieję że ta wiadomośc was nie zabiła. Szkoda by było Was Profesorów .

2. wiekszośc biur , zwłaszcza polskich podaje w ogłoszeniach stawke nettoo po odliczeniu mieszkania, tak zeby każdy mógł sobie od razu kalkulowac ile będzie zarabiał na reke czyli bral do kieszeni. mam nadzieje ze zyjecie i ta wiadomosc tez Was nie zabila.ale tak jest. naprawde. ogladam dziennie wiecej ogloszen o prace niz Wy w trakcie 3 miesiecy... Panowie bystrzy...

3. wierze i ufam ze zarabiacie miesiecznie po 3 tysiace na reke. gratuluje. hehe, pewnie jak placicie 3,5 za kebaba to najchetniej odrąbalibyscie sobie reke, ale to juz inna sprawa.

wracajac do tematu.
zalozmy ze zarabiam 1500 euro miesiecznie na reke.tyle biore. wynajmuje pokoj za 350 euro miesiecznie. w miesiacu pracuje ok 4 razy po 38 godzin czyli 152 godziny. dostalem 1500 wiec to ok 10 euro na godzine netto. łapiecie , prawda?

ale z tych 1500 oddam za pokój 350 i zostaje mi 1150.
jezleli wiec podziele owe 1150 na 152 godziny to NAGLE wychodzi mi 7, 56 . a nie 10 . czyz to nie cudne jest, ta matematyka?

ale jezeli wynajme mieszkanie. za 550 to juz zblizam sie do granicy ubóstwa.

powiem tak. ja wynajmuje dom w szeregowcu w Eindhoven. płacę 850 euro miesiecznie. wiec jestem biedakiem,. z Waszego punktu widzenia. hehe. przeciez na godzine wychodzi mi jakies 3, 50. to prawie jak w Polsce. qrwa. jak ja moge godnie zyc za taka stawke.????


tak na koniec. ja tez lubie klepac w klawiature. naprawde. czasem jednak zastanawiam sie czy to co pisze ma sens, czego i Wam życze.
pozdrawiam Was serdecznie. jeżeli w jakikolwiek sposób poczuliście się obrażeni to przepraszam, hehe. ale wierzcie mi, gdybym chciał Was obrazić napewno poczulibyście się obrażeni... pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Idealne podsumowanie...BRAWO!!!W końcu ujawnił się ktoś w rejonie Eindhoven wart duuużej flaszki wódki
Johen...Ucałuj "świętą" ziemię Eindhoven(ń)ską,pomachaj znajomkom w poblizu Edisonstraat,oraz powiedz w Verfkampioen że Bziku w październiku wraca na stare śmieci......A jak bóg da-to skuter BoB dostarczy nas do domu.....
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niewiem johen_luz czy mnie bierzesz pod uwage w tym twoim podsumowaniu, ale piszesz dla mnie fakty ktore dokladnie znalem wiem jak to sie wszystko przedstawia a najbardziej mnie smieszy jak ktos opowiada ze zarabia na rekke 12 euro brutto. Nie bede nic wiecej pisal tak jak powiedzialem powyzsza ofertaa nie jest zla. Sam bym na to poszedl jesli bym byl bezrobotny.
Druga sprawa dla jednego 1000euro jest duzo a dla innego 2000euro malo. Jeden tutaj przyjechal zarobic a drugi normalnie zyc. Mozna takich opcji ukladac wiele, ale fakt jest faktem ze duzo ludzi mowi co to nie oni w Holandii zarabiaja.
Napisalem ze oferta nie jest zla bo na miejscu moze kolega sie rozczarowac jak sie dowie ze za dowoz do pracy bedzie placil po pare euro dziennie i za inne ukryte koszta zarobek sie zmiejsza. Dlatego napisalem aby byl ostrozny. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Johen_luz jeszcze dodam ze sie troche pospieszyles z tymi 3,5 ze niby zarabiasz jak w polsce bo w polsce od tego 3,5 jeszcze trzeba mieszkanie oplacic hahahaha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nic dodać nic ująć - taka jest prawda o tutejszych realiach. Brawo Johen
Zgłoś wpis


Bliżej nas