Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Magdalena Ty (5522 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Nieważne czy N czy B.....szkoda słów i bez komentarza..przy 40h tygodniu pracy,nie warto...
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
bziku ma racje, sprawdz dokladnie to biuro. jak z mieszkaniem itd , itp. nie wierze w zadne black out albo kogos potrzebuja do pracy albo nie i stwke powinni powiedziec jaka Ci proponuja i nie wierze w zadne polskie biuro (kur.. i zlodzieje)
mimo wszystko powodzenia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
powiem szczerze...jestem pracosexoalkocholikiem (celowo przez ch bo na dłuzej starcza) i 40h/week to mnie odrzuca....
Zgłoś wpis
27 Postów
hania boc
(haniaB)
Bywalec
rzeczywiscie jest to malo
Zgłoś wpis
27 Postów
hania boc
(haniaB)
Bywalec
no wiec celowo nie szukalam w polskim biurze oferte znalazlam przez biuro tempo team, myslac ze bedzie wszystko w porzadku ....To byl moj black out Pani powiedziala stawke ale ja jej dobrze nie wylowilam, wydala mi sie mala, ale moze spokojnie podejdzmy do tematu, jak juz napisalam wyzej super orlem nie jest w angielskim
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak krotko. Oczywiscie ze ci zaproponuja najnizsza stawke. Chca dobry interes ubic tym bardziej ze jestes z polski. Proponuja ci stawke patrza na twoja reakcje i jesli nie widza ze ci to nie pasuje to wiecej nie proponuja. Trzeba sie z nimi targowac na samym poczatku tak jak na rynku tylko w tym przypadku trzeba mowic wiecej niz sie chce aby potem mozna bylo zejsc ze stawki i nadal byc zadowolonym. Oczywiscie to jest tylko w tym przypadku jak wiesz ze jestes dobra w tym co robisz, znasz swoje mozliwosci i masz doswiadczenie. W przeciwnym razie mozna nie uslyszec slow typu : no dobrze przemyslelismy to i znalezlismy jeszcze powody aby pani/panu placic wiecej.
W tempo team wiecej powinni placic chyba gdzies okolo 9,5 brutto u nas byl w firmie jeden holender skierowany przez to biuro pracy na okres probny i mowil mi ze okolo tylu ma, ale oni nie gwarantuja mieszkania z tego co pamietam. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ten holender z Tempo team byl u nas okolo 2,5 roku temu, takze troche czasu juz minelo czyli stawka godzinowa na pewno poszla w gore. Mam nadzieje

Dziwie sie tobie ze nie zwrocilas uwagi na stawke za jaka masz pracowac mysle ze to moze przez stres no, ale niestety trzeba walczyc o swoje bo nikt ci od siebie nie da wiecej nawet jak zapierdalasz jak wól, taka jest prawda.
Zgłoś wpis
27 Postów
hania boc
(haniaB)
Bywalec
ok dziekuje Mirek rowniez pozdrawiam . Targowac sie mozna , kto nie probuje ten nie wie co stracil.
Zgłoś wpis
27 Postów
hania boc
(haniaB)
Bywalec
Mysle ze sprawa sie wyjasni na dniach Pozdrawiam
Zgłoś wpis
27 Postów
hania boc
(haniaB)
Bywalec
Sama sobie sie dziwie .. Pamiec krotka zawiodla, ulecialo po chwili ! mysle ze biuro pracy takie rzeczy wie i moge sie spytac ?
Zgłoś wpis


Bliżej nas