Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

OSZUŚCI Z firmy WELLNESS POLAND - Holandia

1 Post
Malgorzata K
(małgorzata.k)
Początkujacy
Przestrzegam przed oszustką z firmy pośrednictwa pracy
WELLNESS POLAND Agencja Pracy Małgorzata Sobczyk 31-422 Kraków, ul. Strzelców 15A/81 znów szukają naiwnych do pracy.
Tym razem spawaczy, monterów telekomunikacyjnych oraz elektryków.
Mnie oraz 3 inne osoby oszukali nie płacąc nic za 2 miesiące pracy przy sprzątaniu domków kempingowych.
Może ktoś mi pomoże do kogo mam się zgłosić aby odzyskać kasę.
Byliśmy zatrudnieni legalnie przez tą firmę na polskiej umowie.
Zgłoś wpis
2 Posty
Wojciech P.
(wojtas19811bytom)
Początkujacy
A nie probowalas normalnie przez jakiegos polskie adwokata?Zawsze mozesz sie zwrocic tez do holenderskiej inspekcji pracy lub najlepiej zglosic ta sprawe do polskiego MSW poniewaz to oni wydaja zezwolenie takim osobom na prowadzenie agencji pracy.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
znowu to samo. jedz malgorzata , do dobrego sklepu z chemikaliami kup kwas siarkowy i wylej kurwie na twarz.

oczywiscie wszystkie czynnosci w celu odzyskania pieniedzy zakoncza sie na wklepaniu kilku ogloszen w necie ... to na praca4u.net to tez twoje?

w sumie jak pracowalas u kogos 2 miesiace bez kasy to moze lepiej sobie wylej ten kwas na twarz...

i zrob sobie koszulke z nadrukiem: bez mózgu, bez twarzy !!!
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Malgorzata po co ty wogole na holenderskich forach pytasz powinnas z tym problemem gdzies w PL szukac porady a nie tu , polska firma z siedziba w Pl no i mialas polski kontrakt , procz tego ze pracowalas w NL nic nie masz z NL wspolnego . Jak mowilam polska firma, polsska siedziba, polska umowa wiec i powinien byc polski adwokat oczywiscie w PL .
Zgłoś wpis
1 Post
beata radecka
(beata radecka)
Początkujacy
nie to ogloszenie o oszustach z wellnes polland to moje masz racje trzeba wylac kurwie na morde to sie nauczy
Zgłoś wpis
1 Post
PAWEL piotr
(rottex)
Początkujacy
Czesc.
jesli masz umowe pl to idz z nia na policje w pl bo w nl nic niezalatwisz!
pozdro i glupiutka bo mlodziutka. a mama mowila ucz sie ucz to nie tylko dyskoteki w glowie ha ha i masz
Zgłoś wpis
20 Postów
komen tator
(komentator)
Bywalec
peter_pan napisał:
znowu to samo. jedz malgorzata , do dobrego sklepu z chemikaliami kup kwas siarkowy i wylej kurwie na twarz.

oczywiscie wszystkie czynnosci w celu odzyskania pieniedzy zakoncza sie na wklepaniu kilku ogloszen w necie ... to na praca4u.net to tez twoje?

w sumie jak pracowalas u kogos 2 miesiace bez kasy to moze lepiej sobie wylej ten kwas na twarz...

i zrob sobie koszulke z nadrukiem: bez mózgu, bez twarzy !!!


Bardzo po chrześcijańsku Peter,czy bardziej tak po k a t o l i c k u ?
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
I znów to samo co si9e dzieje z wami ludzie?? kwasem Piotrze zluzuj a jak można przez 2 miechy bez kasy robić?? coś mi to śmierdzi.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
[/quote]

Bardzo po chrześcijańsku Peter,czy bardziej tak po k a t o l i c k u ? [/quote]

stary !!! Chrystus tez sie raz wkurwiłł... wiec ja nie moge?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czytając takie opowieści finansowe - strategiczne zastanawiam się nad jednym jak to zaszufladkować? Głupota, naiwność czy brak rozsądku. Ja wcale nie oblewam kwasem te firmy - skoro trafiają jeszcze na baranó niech ich strzygą. Pracują dwa miesiące bez pieniędzy sama Panienko zadeklarowałaś się jako instytucja świadcząca usługi pracy charytatywnie i masz tego rezultat. Rozsądny człowiek po tygodniu pracy nie otrzymując kasy dziękuje za usługi i strata jest minimalna ale jak widać z rozsądkiem u Ciebie deficyt - Przepraszam i pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas