Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
J. N. (1919 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
pierwszy post na samej gorze "mavd "
Zgłoś wpis
1 Post
Joanna Elwart
(Asia2510)
Początkujacy
mam problem od lipca2011 mieszkam na stale z rodziną w nl zlożyłam u ksiegowej(polskiej)dokumenty o zasilek rodzinny i dodatek do ubezpieczenia jak się okazało księgowa nie wywiązuje się z obietnicy złożenia dokumentów czy ktoś jest wstanie napisać mi gdzie mogłabym sprawdzić czy moje dokumenty wpłyneły do odpowiedniego urzędu
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
odpowiednio dla dodaku :
na dzieci w SVB i o dodatek do ubezpiecznia w Urzedzie podatkowym .
wystarczy zadzwonic i zapytac
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
tak na marginesie kiedy zlozylas te papiery u ksiegowej ? lub kiedy ona mialo to zlozyc ?
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
tu niestety trzeba uważac na ludzi bo biora kase a gówno robią(oszuści i złodzieje gorsze jak w Polsce ) juz słyszałem o tym nieraz i nie od jednego tylko juz paru ludzi wykiwali
ani kasy ani papierów
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Tak sie sklada ze w tych sprawach wiem cos niecos i uwiez mi kazdy oczekuje ze za darmo ktos mu bedzie od rki wszystko zalatwial dzwonil do instancji a 1,75€ za min i rozmawial w danej sprawie 15-20 min za friko bo to tylko tel a on juz zaplacil 20-25 reuro za zalatwienie jednej sprawy. Wiesz ilu takich chetnych dzwoni "a przepania ja mam jedno pytanie siedzi ci 30 min na telefonie i nawet dziekuje nie powie na zakonczenie , a jak powiesz to prosze z tymi pytaniami [rzyjsc moge pomoc to delikweta nie widac bo jak to bede 25 e placil za jeden jedyny tel do KPN a 1.75 € za min .
Gregoriano ja w ostatnim roku odmowilam/ wywalilam tylko 6 polakow , 0 holendrow i 1 rumuna.
Nieweilu ludzi potrafi samemu pomyslec ze np zwrot podatku trwa czasem i 2 lata przez tak szybko dzialajacy BD.
To wszystko jednak nie swiadczy ze sie powinno kazdemu ufac , dlatego zapytalam tez przedmowczyni jak dawno temu zostaly zlozone papiery .
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
to zależy jakie sie ma znajomosci ja czekałem pół roku i dostałem wszystko naraz i z 2009 i z 2010 rozłąkowe wszystko
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
tak ze niemów że urząd niedziała, on działa napewno o wiele szybciej i wiele więcej korzyści z niego jest niz ze skarbowego w zasranej polsce
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Greg tu znajomosci ci nie pomoga . Wiec nie pierdo..l glupo bo az czasem sie zygac chce od glupot jakie piszesz . czlowieku pujdz sladem kolka , lub marka ams .
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
ja nikogo niebede naśladował ja jestem sobą i tak juz zostanie
Zgłoś wpis


Bliżej nas