Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

pan nauczyciel - Holandia


()
Początkujacy
Odrazu widac ze ma sie do czynienie z durnym dzieckiem, zamiast tu siedziec to zmykaj do piaskownicy ze swoja barbi,,,,, A po Holendersku to sie uczyc nie musze bo innych ucze bo w przeciwienstwie do Ciebie skonczylem kilka szkol...........Zyje tu od wielu lat a nie tak jak Ty przyjechalem jak sierota zarzygana ktora mieszka jak sped w beznadziejnych warunkach, robi przez jakies osrane biuro pracy i jebie za smieszne 10 euto na godzine................. TAKĄ WŁASNIE WIADOMOŚĆ DOSTALAM OD PANA O NICKU darek33 jaki on nie wykszralcony i wogóle , bo nie chciałam z nim rozmawiać i zwrocilam uwagę na pisownie , co myslicie o tym panu?? a tak dla jego wiadomosci jak by tu był, to mam swój wlasny nowy sliczny domek w niemczech , ktory wybudowalam za wlasne pieniądze , jestem ciekawa gdzie on mieszka, pozdrawiam
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Pan nauczyciel ma klawe zycie..Ja np.ukonczylem chyba tylko podstawowke,mieszkam w namiocie,nawet nie pracuje przez jakies osrane biuro tylko tak dorywczo raz na tydzien pare godzin..Kuzwa zarabiacie 10e na godzine???Fuck a Ja zawsze za robote bralem 2-3e!!No ale przynajmniej nie przyjechalem tu zarzygany Zazdroszcze,zazdrosze przez duze Z
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Są ludzie i ludzie tak
Zgłoś wpis


Bliżej nas