Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

uczciwy pośrednik pracy - Holandia

2 Posty
andrzej mielan
(andrzej melon)
Początkujacy
apeluje do wszystkich użytkowników iż "jendrula567@wp.pl osoba kontaktowa ANDRZEJ 0031612132429" jest w pełni sprawdzonym i pomimo młodego wieku autentycznym pośrednikiem pracy w Holandii, z powodu młodego wieku często nie brany na serio Andrzej jest wiarygodny, bardzo polecam ! Sam skorzystałem z jego pomocy i jestem bardzo zadowolony jeżeli szukacie pracy lub chcecie ją zmienić nie wahajcie się do niego zadzownic.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolejna osoba której omyliły się pojęcia... pośrednik pracy, jezeli mówimy o pracy legalnej i pośrednictwie legalnym, to taka która posiada do tego stosowne uprawnienia. to chyba oczywiste...

pozniej sie okaze ze mieszkanie kosztuje 400 euro za łózko, obiad w pracy jest obowiazkowy i kosztuje 3 euro dziennie za miske zupy, a "agentowi Tomkowi" cza zabulic miesiecznie 300 euro ...

bardzo regionalny jest to "pośrednik" skoro daje ogłoszenia tylko na MN a poza tym google wyszukuje tylko jednen przeklejony wpis na 123people.nl...


Zgłoś wpis

()
Początkujacy
czyli... sranie w banie Andrzej
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
andrzej melon napisał:
apeluje do wszystkich użytkowników iż "jendrula567@wp.pl osoba kontaktowa ANDRZEJ 0031612132429" jest w pełni sprawdzonym i pomimo młodego wieku autentycznym pośrednikiem pracy w Holandii, z powodu młodego wieku często nie brany na serio Andrzej jest wiarygodny, bardzo polecam ! Sam skorzystałem z jego pomocy i jestem bardzo zadowolony jeżeli szukacie pracy lub chcecie ją zmienić nie wahajcie się do niego zadzownic.


A jaki numer wczesniej odwalil ze tak sie go tutaj usprawiedliwia ???
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Coś mi się wydaję, że Andrzej (melon)to ten sam Andrzej (osoba kontaktowa) i sam zachwala siebie
I gdzie ta uczciwość
Pozdro
Zgłoś wpis
2 Posty
Piotrek Jokos tam
(veryhaj)
Początkujacy
Andrzej jestes najlepszy w internecie ciekawe jaka opinie w świecie masz....
Zgłoś wpis


Bliżej nas