Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

... - Holandia

3 Posty
Mariola Nowak
(Sprytna)
Początkujacy
Jedna osoba pisząc tu o Panu M.T ma racje, popieram ja w 100 % Giość wiecznie pali zielsko a potem nie jest w stanie jezdzic samochodem. Dojrze ze pali to jeszcze sciemnia jak sie da. Gość naprawde ma coś z głowa i nie radze sie z nim zadawac a juz kobieta sie z nim zwiazywac bo to lewicowiec i dwu frontowiec. Wiecej nie bede pisac bo szkoda czasu na takiego czlowieka. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Ej Sprytna, weź rozwiń temat,bo mnie to bardzo zainterpelowawszy...
I obiecuje ze nie będę się z nim zadawać, naprawdę...takie gówno palić...
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jeszuuu... zioło, lewicowiec i jeszcze dwufrontowiec (przepraszam, a co autorka ma na myśli?).
Jak nic będzie się smażył w piekle!
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
lewicowiec i dwufronowiec ?czy to oznacza że leżąc na lewej stronie potrafi i z przodu i od tyłu jednoczesnie?
ot takie tam skojarzenia chyba mi ten 7 utkwił w głowie ? za bardzo ,
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
,, szkoda pisac na takiego czlowieka,,
To po jakiego czorta wogole zaczynasz. Temat typu : uprzejmie donosze
dwufrontowiec no kur... chyba dmuchnal Ciebi i twoja kolezanke. Dobrze by bylo gdyby kazdy patrzal na swoje wady. A jesli pali ziolo i jedzie autem to my go nie zatrzymamy od tego jest policja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sprytna ... Chyba Ci już sprytu zabrakło na lewicowca.....
Jak Ci to przeszkadza to powiedz mu prosto w oczy a nie w fałszywą szuję się bawisz i szczujesz na forum. Gość jak ma bajer to się pobawi a jak nie to nic z tego nie będzie. Nie masz obowiązku się z nim zadawać. Wykaż się sprytem i się namyśl a nie bawisz się w jakąś instytucje ochronną proletariatu...
Pani Sprytna Mariola mogłaby również sprawdzić jak naprawdę nazywa się miasto w którym mieszka (można w internecie albo na tablicy wjazdowej do miasta - taka sprytna podpowiedź) bo jakoś ciężko mi w Pani spryt uwierzyć
Z partyjnym pozdrowieniem
Zgłoś wpis
3 Posty
Valdi Valdano
(albax)
Początkujacy
Staram się usilnie,ale i tak nie kumam tematu,chyba zwinę jeszcze kilka chmurek...
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Bo jestem sprytna i wybitna

Zgłoś wpis


Bliżej nas