Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Biura pośrednictwa pracy warte uwagi. - Holandia

Czytali temat:
Agnieszka Cichoń Lukasz Wojtkowski (2587 niezalogowanych)
9 Postów
Anna asd
(maro123)
Początkujacy
Witam, na początku chcę zaznaczyć iż wiem, że na wszystkie biura znajdą się narzekający a także zdaję sobie sprawę z tego co się ogólnie dzieje w tych biurach. Chciałem prosić was o polecenie konkretnych biur mimo ich wad tak aby każdy bez przekopywania godzinami zasobów internetu mógł znaleźć te najlepsze.
Wiem, że istnieją podobne tematy ale zależy mi na możliwie najaktualniejszych informacjach.
Pozdrawiam i liczę na Wasze wpisy !
Zgłoś wpis
9 Postów
Anna asd
(maro123)
Początkujacy
Cóż po wyczerpującym przekopywaniu internetu wydaje mi się, że biuro ICE Agency może być niezłe. Tu link do ich strony - www.iceagency.nl
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Ja polecam z mojej strony biuro Im Person ( osobiście tam nie pracowałem ) ale znajomi jeżdzą i sobie chwalą
Zgłoś wpis
8 Postów
Mevrouw xxx
(Linda1)
Początkujacy
czy ktos ma jakies doswiadczenia z biurem Lukadian ze Schiedamu?
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
A my chyba mamy pecha. Biuro pośrednictwa jest ok, ale po tygodniu, tj. po wykonaniu 1 zlecenia (z którego zresztą zleceniodawca był bardzo zadowolony) skończyła się praca i od wczoraj mąż nie ma innej oferty. Dwa tygodnie przygotowań, podpisywania umów i w ogóle szum, a tu tydzień i już koniec? Być może to wina pośrednictwa, być może nie ma ono ofert, być może trafiliśmy w jakiś martwy punkt (okolice Cuijk). Czy znacie jakieś pośrednictwa które mają więcej ofert dla budowlańców. Mąż ma wykształcenie budowlane: malarz budowlany, ale robi całą wykończeniówkę, ma 25 lat doświadczenia i jest dobry w tym co robi. wiadomo, jak to w Polsce - praca kompleksowa. Nie chciałby wyjeżdżać z Holandii, bo docelowo chcemy się tam przeprowadzić na stałe, a tu taka niespodzianka. I nie wiem teraz czy to normalne, czy po prostu źle trafiliśmy?
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
jak to sie mowi zalezy jak trafisz jedne biura sa oki a nastepne nie ja proponuje firme OTTO
Zgłoś wpis
31 Postów
Brat Aryjski
(daro1981)
Bywalec
wiecej informacji o biurach pracy znajdziecie na forum www.holandiapraca.fora.pl
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
jak się zna język to bura pracy nie są przydatne bo biorą za nas kasę i to sporo osoba która daję nam pracę bierze lepszą kasę niż my później po otrzymaniu kasy za zapracowany miesiąc
Zgłoś wpis
2 Posty
jarecki z Amsterdamu
(jarecki_87)
Początkujacy
Ja Natomias moge polecic osowiscie firme Tempo-Team oraz WorkToday
Zgłoś wpis
2 Posty
jarecki z Amsterdamu
(jarecki_87)
Początkujacy
jarecki_87 napisał:
Ja Natomias moge polecic osobiscie firme Tempo-Team oraz WorkToday
Zgłoś wpis


Bliżej nas