Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

polacy kturzy rabia drugim pod gurke - Holandia

1 Post
krzysiek jakiś
(krzysiek3494)
Początkujacy
pracowałem w firmie JACOBS GROEP W BALKBRUG 7707 - pracowałem dosyć długo, na początku było jak było ale potem jak poznałem ich bliżej dowiedziałem się ze jeden był spokojny a reszta to podpierdala-cze, kiedy mnie wyrzucili z roboty ( i tak miałem się zwolnic na drugi dzień ) to sebastian nie używaj nazwisk na forum ogólnym co za łeb znajomy załatwił mi nocleg na weekend wiózł mnie na adres a ten dzwoni zęby mnie wysadził na autostradzie - masakra poszedłem z nim kiedyś na piwo i słyszałem jak podpieprza innych polaków do bosa NA ŻYWCA walił z ucha, jest też pijaczek jak się ostatnio napił to gówno mu nogawka wypadło- śmierdzi w całej chacie do tej pory, spotkało mnie wiele przykrości i nie polecam tej firmy jak i znajomości z tymi polakami
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
gówno mu nogawka wypadło
Tematy na ty forum są coraz ciekawsze

Rodaczki
ponoć
Prowadzenie się i moralność polskich sprzątaczek
Sex za kase ...
Polskie sprzątaczki w związkach z ciapatymi!
Określenia polskich sprzątaczek i operek w Holandi

A co bedzie następne ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiciu nasteny temat mamy podany jak na tacy, moja propozycja:

GOWNO MU NOGAWKA WYLECIALO...POPROSZE ADRES TEGO KRAWCA...CO ZA WYGODA !!!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Hhahaha Adam dobre
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ciekawe jak się spłukuje ...
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
HA HA HA HA!!!!!!! Adam, juz dawno sie tak nieusmialam !!!!! poplakalam sie !!!!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender

Ja też, ja też!

Ale trolla już nie dokarmiajmy, lepiej kliknąć w "pajacyka" i "pustą miskę".
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
heh, no prawda
Kolejny temat musi być podobnie chwytny tak żeby wszyscy mogli sobie znowu powtykać
Heh..może "Bitwy z chińskiego parlamentu rodem"?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie przejmuj się człowieku bo żyć nadal trzeba. A jak powiadasz.."takie łby" tez muszą mieć swoje miejsce na ziemi.
Powodzenia w nowej robocie!
P.S. Nie pierwsza nie ostatnia firma w której tak jest.
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
Zgłoś wpis


Bliżej nas