Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czysto teoretycznie - Holandia


()
Początkujacy
Witam serdecznie!

Jako ,że posiadacie odpowiednia wiedze chciałbym zadać wam pytanie

Biorąc pod uwage obecna sytuacje na runku pracy, zakładając ze planujecie kilkumiesięczny wyjazd do jakiego większego miasta udalibyście się ?

Rotterdam, Amsterdam?

Praca tymczasowa, bez niderlandzkiego.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
www.mojaniderlandia.pl/forum/view/51/pra...cy_warte_uwagi..html
www.mojaniderlandia.pl/forum/view/51/pra..._w_holandii_%3f.html
i wiele innych tematow tu na forum .Wiec po jakiego groma jeszcze ijeden temat ?
Jezeli czekasz na to ze ludzie podadza ci wszystko na tacy to mozesz sie przeliczyc.
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Witam,

Jak nie znasz nawet angielskiego to daruj sobie wyjazd na własną rękę a jak znasz to polecam DEN BOSCH z tego względu że "monitoruje " ogłoszenia i od czasu do czasu szukaja tam pracowników z językiem angielskim ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czasami zamiast podbudowywać swoje ja wystarczy dać krotka odp jak kolega wyżej.Za co dziekuje

Posługuje sie 4 językami niestety nie niderlandzkim. Wydaje mi się ,że pytanie w który rejon lepiej uderzyć nie ma nic z podawaniem wszystkiego na tacy a jest bardzo prostym pytaniem

Kazde miasto ma swoje plusy jedno nadaje sie na wakacje inne na prace w fabryce.
Ja poszukuje tego drugiego stad zadaje pytanie
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Filip,nie ma na to reguły....Kazda sroczka swój ogonek chwali i na dzień dzisiejszy polecę Ci Eindhoven..Jest troche miejsc pracy w biurze A-Team..Ale to dzis,a kto wie czy jutro jeszcze będą
Czasem ryzyko-czasem chłodna kalkulacja...Zastanów się najpierw ile jestes w stanie zaryzykować,czy dasz rade "przekoczować" gdzieś gdyby poszlo cos nie tak..
Czasy wyjadaczy którzy 10l temu wpadli z plecakami juz sie skonczyły......Teraz sa inne realia
Mimo wszystko zycze powodzenia
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Filip nie musze swego ja podbudowywac, a ty nie musisz zakladac setnego takiego samego tematu w nadzieji ze ludzie ci podadza wszystko na tacy .A jaks tak mam nadal uczucie ze jednak chcesz wszytko na tacy . Dlaczego takie mam uczucie ? bo juz byly niedawno takie pytania zadawane tu na forum wystarczy je przejzec/przeczytac. No coz lepiej czekacaz ktos to ci po raz enty napisze i kogos krytykowac niz ruszyc troche dupsko i cos samemu poszukac.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jeżeli posługujesz się 4 językami to może jest w nich i niemiecki? Więc jedź do Niemiec.
Może jest angielski - jedź do GB, albo Irlandii.
A jeżeli żeś się tak uparł na Holandię to trzeba było się uczyć niderlandzkiego ....

Czasami zamiast od razu odpisywać warto sprawdzić o czym inni już pisali ....

I zastanów się, myślisz że jest tu mało ludzi znających inne języki ale nie niderlandzki?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
B..wiesz jaka ta modzież jest ..zawsze tak łatwiej, z resztą..powodzenia koledze życzę..bardzo życzliwie i bez przekąsu, jak to u mnie często bywa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolego..muszę Cię przestrzec przed zbytnią wiara w holenderski. G.(za przeproszeniem prawda) że znajdziesz tu dobrą pracę znając ten język i to tak z dnia na dzień.
Moja znajoma znalazła tu pracę jako handlowiec (!) w międzynarodowej korporacji..bo znała POLSKI i był to jej ojczysty język. Odziwo Holandia też poszukuje ludzi (co prawda z "wykształceniem" do kontaktów z naszym rodzimym krajem bo jak się okazuje polscy kontrachenci nie lubią rozmawiać po angielsku, niemiecku czy po innemu, załatwiając interesy z zagranicą. A człowiek, bez praktyki czy nawet znajomości rynku jest jak tabula rasa..można go wszystkiego nauczyć od "0". Jednak..prawdą jest żeby taką fuchę złapać trzeba znać perfekt przynajmniej angielski.
Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
na twoim miejscu bym uderzył tam gdzie najlepiej byś się czuł jeżeli znasz 4 języki to na co czekasz bo jechanie na własną rękę nic ci nie da powiem jedziesz i co zrobisz jeżeli nie dostaniesz pracy powrót na PL ?? ja również znam 4 języki prócz holenderskiego ale posługuję się angielskim teraz na ten czas doszły mi 2 języki bułgarski i turecki wiem że nie przydadzą mi się ale jeżeli w pracy będę pracować z tą narodowością to zawsze jest dobry sposób na komunikatywność pozdrawiam i życzę sukcesów za rodowitym krajem
Zgłoś wpis


Bliżej nas